Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Проповідь у с. Черкаси 18 листопада 2018 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у храм Великомучениці Варвари с. Черкаси Ковельського районного деканату.
Передача «Благо» 4 листопада 2018 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета телеканалу «Прямий» про зміну титулу Патріарха та перспективи створення єдиної помісної Української Православної Церкви. Протоієрей Андрій Власенко – про українські дерев’яні церкви (3-тя частина). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 22-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про багача і Лазаря). Володимир Клименко – про великомучнеика Димитрія Солунського (8 листопада).
Передача «Благо» 21 жовтня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про вшанування всіх волинських святих (23 жовтня). «Українське радіо» – про іконоборство й отців Сьомого вселенського собору.
Передача «Благо» 14 жовтня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 19-ї неділі після П’ятдесятниці (про милосердя). Володимир Клименко – про Покрову Пресвятої Богородиці.
Передача «Благо» 7 жовтня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 18-ї неділі після П’ятдесятниці (про чудесне ловлення риби). Володимир Клименко – про апостола і євангеліста Йоана Богослова (9 жовтня). Протоієрей Андрій Власенко – про українські дерев’яні церкви.
Передача «Благо» 30 вересня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження (важливість носіння хреста). Протоієрей Віктор Кайда – про мучениць Віру, Надію, Любов та Софію (30 вересня).
Передача «Благо» 16 вересня 2018 року Протоієрей Михайло Сивак – про євангельське читання 16-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про таланти). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Єгипту. Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня).
Передача «Благо» 2 вересня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 14-ї неділі після П’ятдесятниці (про покликаних на весілля). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Йорданської долини та Мертвого моря.
Передача «Благо» 26 серпня 2018 року Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про злих виноградарів). Настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк про місцеву реліквію – чудотворний образ Пресвятої Богородиці. Протоієрей Андрій Власенко – про прочанство до святинь Волині.
Передача «Благо» 19 серпня 2018 року Голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко, настоятель парафії Преображення Господнього в с. Зміїнець Луцького районного деканату протоієрей Володимир Лозинський, Володимир Клименко та Людмила Сергійчук – про Преображення Господнє.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери