Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Статті
Статті
«Синя церква мого дитинства» Катерина Підцерковна Про храм Воздвиження хреста Господнього на сайті visitlutsk.com
25 листопада 2015 р.
Капеллан о. Макарий: «В зоне АТО было сильное ощущение, что Бог нам постоянно показывает чудеса» Татьяна Катриченко Інтерв’ю ієромонаха Макарія (Дядюся) на сайті Glavred.info
25 листопада 2015 р.
Двадцять п’ята неділя після П’ятдесятниці Віталій КЛІМЧУК Самарянин їхав шляхом, що вів з Єрихона до Єрусалима. При дорозі лежав невідомий чоловік, пограбований розбійниками і побитий мало не до смерті.
10 листопада 2015 р.
19 листопада – пам’ять преподобного Луки, економа печерського Віталій КЛІМЧУК Цей святець трудився в Києво-Печерському монастирі у XIII ст., виконував послух економа. Більше про нього нічого не відомо. Збереглося зображення ченця в монументальних розписах лаврських храмів.
10 листопада 2015 р.
Ікона «Свята Параскева» Ангеліна ВИГОДНІК, провідний науковий співробітник Музею волинської ікони «Свята Параскева». 1749 р. Матерiали і технiка: дерево, левкас, темпера, гравіювання, сріблення. Походить із церкви Святої Параскеви с. Осівці Камінь-Каширського деканату.
10 листопада 2015 р.
Піст: «Не хлібом єдиним» Віталій КЛІМЧУК Довелося якось у храмі стати свідком нерядової події: літня жінка, посповідавшись та очікуючи на Причастя, почала раптом втрачати свідомість, хапаючись за серце.
10 листопада 2015 р.
Архів статей
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери