Преподобного Іларiона Нового, ігумена Пелiкiтського (бл. 754). Преподобного Стефана Чудотворця, сповідника, ігумена Триглiйського (бл. 815). Преподобномученика Євстратiя Печерського, в Ближнiх печерах (1097)...
Головні Богослужіння року – в головному храмі Волині
21 квітня, четвер: 6.30 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя), панахида; 17.00 – Повечір’я, Рання.
22 квітня, п’ятниця: 6.30 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя), водосвятний молебень, панахида; 17.00 – Рання.
23 квітня, Лазарева субота: 6.30 – Літургія (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія (Сповідь, Причастя), панахида; 17.00 – Всенічна (освячення верби).
24 квітня, Вербна неділя: 6.30 – Літургія (Сповідь, Причастя); 7.00–16.30 – освячення верби на майдані перед собором; 7.30 – Літургія (Сповідь, Причастя) (нижній храм); 10.00 – Літургія (Сповідь, Причастя); 10.30 – Літургія для дітей (нижній храм); 17.00 – Вечірня, акафіст Страстям Христовим.
25 квітня, Великий понеділок: 6.30 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя), панахида; 17.00 – Оливоосвячення (Соборування).
26 квітня, Великий вівторок: 6.30 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя), панахида; 11.00 – Оливоосвячення (Соборування); 17.00 – Повечір’я, Рання.
27 квітня, Велика середа: 6.30 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія ранішеосвячених Дарів (Сповідь, Причастя), водосвятний молебень, панахида; 17.00 – Оливоосвячення (Соборування).
28 квітня, Великий четвер: 6.30 – Літургія (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія (Сповідь, Причастя), панахида; 17.00 – Чин омовіння ніг. Рання з читанням 12-ти страсних євангелій.
29 квітня, Велика п’ятниця: 7.00 – Царські часи (нижній храм); 11.30 – загальноміський Страсний хресний хід від Хрестовоздвиженського храму до Свято-Троїцького собору, Вечірня з винесенням Плащаниці Господа Ісуса Христа; 17.00 – Рання.
30 квітня, Велика субота: 6.30 – Літургія (Сповідь, Причастя); 9.00 – Літургія (Сповідь, Причастя), панахида; 12.00–21.00 – освячення пасхальних страв; 23.15 – Опівнічна.
1 травня, СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ, ПАСХА, ВЕЛИКДЕНЬ: 0.00 – Хресний хід, Рання, Літургія, освячення пасхальних страв; 7.30 – Літургія. Освячення пасхальних страв (нижній храм); 17.00 – Вечірня, Рання.
2 травня, Світлий понеділок: 7.30 – Літургія (нижній храм); 10.00 – Літургія, хресний хід; 17.00 – Вечірня, Рання.
3 травня, Світлий вівторок: 9.00 – Літургія; 17.00 – Вечірня, Рання.
4 травня, Світла середа: 9.00 – Літургія; 17.00 – Вечірня, Рання.
5 травня, Світлий четвер: 9.00 – Літургія, панахида, проводи на кладовищі по вул. Рівненській; 17.00 – Вечірня, Рання.
6 травня, Світла п’ятниця: 9.00 – Літургія, панахида; 17.00 – Вечірня, Рання.
7 травня, Світла субота: 9.00 – Літургія, панахида, проводи на кладовищі біля с. Гаразджа; 17.00 – Всенічна.
8 травня, Неділя апостола Фоми: 7.30 – Літургія, панахида (нижній храм), проводи на кладовищі біля с. Гаразджа; 10.00 – Літургія, панахида; 17.00 – Вечірня з акафістом воскресінню Христовому.
- Предметно-тематичні рубрики
- Адміністративно-територіальні
- Єпархія
- Управління єпархії
- Капеланська служба єпархії
- Паломницький центр єпархії «Україна»
- Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
- Деканат монастирів
- Володимирський міський деканат
- Володимирський районний деканат
- Горохівський деканат
- Камінь-Каширський деканат
- Ківерецький деканат
- Ковельський деканат
- Локачинський деканат
- Луцький міський деканат
- Луцький районний деканат
- Любешівський деканат
- Любомльський деканат
- Маневицький деканат
- Нововолинський деканат
- Ратнівський деканат
- Рожищанський деканат
- Старовижівський деканат
- Турійський деканат
- Цуманський деканат
- Шацький деканат
- Волинська православна богословська академія
- Персоналії
- Михаїл (Зінкевич), митрополит
- Філарет (Денисенко), почесний Патріарх
- Александрук Анатолій, протоієрей
- Андрухів Дмитро, протоієрей
- Антонюк Віталій, протоієрей
- Арсеній (Качан), ієромонах
- Атаманів Петро, протоієрей
- Бабій Назар, священик
- Безкоровайний Олександр, протоієрей
- Беспалов Станіслав, священик
- Близнюк Юрій, протоієрей
- Бодак Роман, протоієрей
- Бойко Андрій, священик
- Бонис Іван, протоієрей
- Борунов Павло, священик
- Бучак Михайло, протоієрей
- Вакін Володимир, протоієрей
- Ващук Віталій, священик
- Владика Валерій, протоієрей
- Войнарович Роман, протоієрей
- Вонсіцький Роман, священик
- Вронський Олександр, священик
- Гайгель Степан, протоієрей
- Гамера Микола, священик
- Герасимук Петро, протоієрей
- Гой Микола, протоієрей
- Григлевич Борис, протоієрей
- Гринів Богдан, протоієрей
- Гуреєв Іван, священик
- Гусак Андрій, протоієрей
- Деленів Степан, протоієрей
- Димитрій (Франків), ієромонах
- Добровольський Олександр, протоієрей
- Домарацький Станіслав, священник
- Домбровський Віктор, протоієрей
- Дрозд Володимир, протоієрей
- Закидальський Андрій, протоієрей
- Заторський Іван, священик
- Зеленко Іван, протоієрей
- Зеленько Сергій, священик
- Зінчук Юрій, протоієрей
- Зінько Дмитро, священник
- Іларіон (Зборовський)
- Казмірук Олександр, протоієрей
- Качмар Микола, священик
- Кліцук Павло, протоієрей
- Клочак Василь, протоієрей
- Кобрій Роман, священик
- Кованський Артем, священик
- Колесник Вадим, священник
- Комарницький Володимир, протоієрей
- Константин (Марченко), архімандрит
- Корчинський Олег, протоієрей
- Коць Сергій, протоієрей
- Куліш Олег, священик
- Лазука Микола, протоієрей
- Левковець Іван, протоієрей
- Левочко Михайло, священик
- Ледвовк Сергій, протоієрей
- Лехкобит Віталій, протоієрей
- Лисак Богдан, священик
- Лівончук Сергій, священик
- Ліпчик Віктор, протоієрей
- Літвінцов Ігор, священик
- Лозинський Володимир, протоієрей
- Лозовицький Василь, священик
- Лущинський Петро, священник
- Макарій (Дядюсь), ієромонах
- Маласпіна Євген, священик
- Манелюк Тарас, протоієрей
- Медвєдєв Сергій, протоієрей
- Мельничук Михайло, протоієрей
- Мельничук Сергій, священик
- Михайлишин Василь, протоієрей
- Михалевич Віктор, протоієрей
- Мицько Володимир, протоієрей
- Мицько Олег, священник
- Мичко Василь, протоієрей
- Мовчанюк Андрій, протоієрей
- Мойсей Роман, священик
- Нестер Роман, протоієрей
- Нестор (Олексюк), ієромонах
- Нецькар Микола, протоієрей
- Никодим (Смілий), ієромонах
- Олійник Матвій, протоієрей
- Онищук Михайло, протоієрей
- Оринчак Іван, протоієрей
- Пилипець Юрій, протоієрей
- Подолець Володимир, протоієрей
- Присяжнюк Володимир, протоієрей
- Пушко Віктор, протоієрей
- Пшеничка Михайло, священник
- Репіньовський Богдан, священик
- Ротченков Андрій, священик
- Рудь Євген, протоієрей
- Савчук Микола, священик
- Святополк (Канюка), ігумен
- Сегет Микола, священик
- Семенюк Іван, протоієрей
- Сех Андрій, протоієрей
- Сидор Андрій, протоієрей
- Сидорук Тарас, священник
- Січкар Сергій, протоієрей
- Скиба Ігор, протоієрей
- Смолярчук Микола, протоієрей
- Собко Віталій, протоієрей
- Старевич Василь, протоієрей
- Стеблина Володимир, священик
- Стеблина Петро, протоієрей
- Третяк Роман, священик
- Труш Володимир, протоієрей
- Удуд Володимир, протоієрей
- Устимчук Анатолій, священик
- Устимчук Юрій, протоієрей
- Фульмес Владислав, священик
- Хімчак Михайло, священик
- Хлопецький Юрій, протоієрей
- Хромяк Андрій, священик
- Цап Микола, протоієрей
- Цап’юк Микола, протоієрей
- Царик Микола, священик
- Цилюрик Ігор, протоієрей
- Чвир Олег, священик
- Черенюк Володимир, протоієрей
- Черенюк Дмитро, священник
- Черенюк Ярослав, священик
- Шак Андрій, протоієрей
- Шийка Назарій, священник
- Шняк Василь, протоієрей
- Шутяк Микола, протоієрей
- Яким Богдан, протоієрей
- Яків (Мільян), ігумен
- Янів Роман, протоієрей
- Янкевич Михайло, протоієрей
- Янчук Василь, протоієрей
- Янюк Петро, священник
- Коць Микола, архідиякон
- Марцинюк Андрій, диякон
- Анастасія (Заруденець), ігуменя
- Марія (Ігнатенко), ігуменя
- Бондарчук Андрій
- Гребенюк Віктор
- Лесюк Валерія
- Маласпіна Валентина
- Ротченкова Наталія
- Савчук Лариса
- Тишкевич Богдан
- Шаюк Євген