Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 5 квітня 2020 року Олександр Биструшкін – про дієвість подвигу посту.
Передача «Благо» 29 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі Великого посту (зцілення біснуватого юнака). «Українське радіо» – про преподобного Йоана Ліствичника (4-та неділя Великого посту).
Передача «Благо» 22 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 3-ї неділі Великого посту (слідування за Христом). Протоієрей Андрій Шиманович – про Псалтир (2 частина). Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до Святої Землі.
Передача «Благо» 15 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 2-ї неділі Великого посту (зцілення розслабленного) та святителя Григорія Паламу. Протоієрей Андрій Шиманович – про книгу Псалтир (1 частина)
Передача «Благо» 8 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 1-ї неділі Великого посту (покликання апостолів Филипа й Варфоломія) та значення неділі Торжества православ’я. Намісник чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в Луцьку, ігумен Никодим (Смілий) – про Великий піст та його значення.
Передача «Благо» 1 березня 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання сиропусної неділі. Настоятель храму Введення Пресвятої Богородиці, що в Луцьку протоієрей Віктор Михалевич – про значення посту. Намісник чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в Луцьку, ігумен Никодим (Смілий) – про заговини та підготовку до Великого посту.
Передача «Благо» 23 лютого 2020 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Страшний суд. Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво навколо Мертвого моря.
Передача «Благо» 16 лютого 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про блудного сина.
Передача «Благо» 9 лютого 2020 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея. Протоієрей Віктор Пушко – про підготовчі неділі до Великого посту. «Українське радіо» – про святителя Йоана Золотоустого (9 лютого).
Передача «Благо» 2 лютого 2019 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про Закхея. «Українське радіо» – про преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери