Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМайстер пера із Луцька переміг на всеукраїнському конкурсі
Новини

Майстер пера із Луцька переміг на всеукраїнському конкурсі

Віктор Гребенюк, літературний редактор інформаційно-видавничого центру нашої єпархії, став переможцем на черговому конкурсі-фестивалі Спілки християнських письменників України. Цього року його проведено у Львові 13–14 травня, напередодні Міжнародного дня сім’ї, під гаслом «Збережемо сім’ю – захистимо християнське майбутнє».

Брат Віктор (псевдонім), прозаїк, поет і драматург, брав участь у номінації «Мала проза» – представляв новели з нової збірки «Ефект Вертера», що готується до видання. Попередня його збірка новел «Тетрамерон» у 2014 році здобула обласну літературну премію ім. А. Кримського, а поетичний епос «Діяння небожителів» у 2015-му – Міжнародну премію ім. П. Куліша.

Журі львівського конкурсу, як зазначив на церемонії нагородження голова СХПУ Костянтин Шаповалов, гаряче сперечалося щодо кращих в інших номінаціях, але стосовно прозаїків визначило переможцем В. Гребенюка одноголосно й без дискусій.

Спілка християнських письменників України – міжконфесійна, створена кілька років тому, її осередки є ще не в кожному регіоні, на Волині – один із найактивніших. У конкурсах СХПУ беруть участь як його члени, так і члени інших письменницьких спілок і позаспілчанські автори.

16 травня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Мистецтво, Віктор Гребенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери