Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна НовиниМайстер пера із Луцька переміг на всеукраїнському конкурсі
Новини

Майстер пера із Луцька переміг на всеукраїнському конкурсі

Віктор Гребенюк, літературний редактор інформаційно-видавничого центру нашої єпархії, став переможцем на черговому конкурсі-фестивалі Спілки християнських письменників України. Цього року його проведено у Львові 13–14 травня, напередодні Міжнародного дня сім’ї, під гаслом «Збережемо сім’ю – захистимо християнське майбутнє».

Брат Віктор (псевдонім), прозаїк, поет і драматург, брав участь у номінації «Мала проза» – представляв новели з нової збірки «Ефект Вертера», що готується до видання. Попередня його збірка новел «Тетрамерон» у 2014 році здобула обласну літературну премію ім. А. Кримського, а поетичний епос «Діяння небожителів» у 2015-му – Міжнародну премію ім. П. Куліша.

Журі львівського конкурсу, як зазначив на церемонії нагородження голова СХПУ Костянтин Шаповалов, гаряче сперечалося щодо кращих в інших номінаціях, але стосовно прозаїків визначило переможцем В. Гребенюка одноголосно й без дискусій.

Спілка християнських письменників України – міжконфесійна, створена кілька років тому, її осередки є ще не в кожному регіоні, на Волині – один із найактивніших. У конкурсах СХПУ беруть участь як його члени, так і члени інших письменницьких спілок і позаспілчанські автори.

16 травня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Мистецтво, Віктор Гребенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери