Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Луцьку вшанували загиблих від терору
Новини

У Луцьку вшанували загиблих від терору

В День пам’яті жертв політичних репресій відправлено заупокійну літію. Її очолив намісник Братського чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього ігумен Никодим (Смілий).

Перед пам’ятним знаком «За волю та незалежність України» на Замковій площі разом молилися духовенство, зокрема, братія монастиря, студенти Волинської православної богословської академії, представники влади і громадськості, колишні репресовані, небайдужі лучани.

На завершення молитви, о. Никодим наголосив на важливості бути цілеспрямованим, наполегливим, твердо стояти до кінця і не опускати рук.

Щороку, третьої неділі травня, в Україні вшановують пам'ять мільйонів життів, знищених радянським тоталітарним режимом. Пам'ятну дату встановлено Указом Президента від 21 травня 2007 року.

Після вторгнення московитів терор і політичні переслідування знову стали моторошною реальністю для величезної кількості українців, чиї міста і села окупувала вояччина загарбника. Україна бореться не тільки за те, щоб звільнити свою землю від російських окупантів та відновити свій суверенітет, але й за те, щоб сталінські методи великого терору не були інструментом політики у XXI столітті.

20 травня 2024 р.
Інші новини за рубриками: Ієромонах Никодим (Смілий)
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери