
Мученика Агапія та з ним семи мучеників: Публія, Тимолая, Ромила, двох Олександрів та двох Діонисіїв (303). Священномученика Олександра, священника в Сиді (270-275). Мученика Никандра (бл. 302)...
В урочищі Вовчак Турійського деканату відкрили першу чергу історичного комплексу «Волинська Січ» та відбулася освята нового храму Всіх святих землі Української. Чин освячення та Божественну Літургію в день Успіння Пресвятої Богородиці очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
У слові владика пояснив, чому церкву, споруджену на історичному місці, присвячено українським угодникам Божим. Бо ми причислюємо воїнів УПА до людей святого життя. Вони віддали найцінніше, що у них було – життя за свою землю, за ближніх, за свою віру.
На завершення Відправи архієрей вручив благословенні грамоти голові Турійської районної організації ВО «Свобода» Василю Мазурку та іншим достойникам, які збудували святиню у Вовчаку.
З високопреосвященним служив турійський декан і настоятель храму протоієрей Микола Даньків, інше місцеве духовенство.
Як повідомив сайт svoboda.org.ua, керівник луганської «Просвіти» Євген Дзюба подарував храму ікону святителя Миколая Чудотворця.
Цього ж дня тут було відправлено панахиду перед монументом «Воїну УПА», що неподалік церкви, на території комплексу «Волинська Січ».
За інформацією з «Вікіпедії», урочище Вовчак розташоване на межі Турійського і Володимир-Волинського районів, на території колишнього однойменного села, яке вважається місцем зародження УПА. Наприкінці 1942 року в лісових масивах окружним провідником ОУН «Ящуром» було закладено військову базу Ковельського та Любомльського округів ОУН. В селі розташовували Головний штаб УПА-Північ і штаб Військового округу «Турів». У Вовчаку і прилеглих до нього лісових урочищах було побудовано понад два десятки приміщень, які призначались під адміністративні будівлі, казарми, склади, гарбарні, пекарні, різноманітні майстерні, школи, лікарні.