Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниХристиянська художня проза – в електронному вигляді
Новини

Християнська художня проза – в електронному вигляді

Збірка новел «Тетрамерон» Віктора Гребенюка У Мультимедійному видавництві Стрельбицького (Київ) побачила світ збірка новел «Тетрамерон» Віктора Гребенюка, літредактора інформаційно-видавничого центру єпархії, члена Спілки християнських письменників України. Це друге, перероблене видання; перше, паперове, під псевдонімом Брат Віктор вийшло у світ 2012 року в єпархіальному видавництві «Ключі» та здобуло Премію ім. Агатангела Кримського. Кілька новел із «Тетрамерона» вивчає частина волинських школярів у курсі «Література рідного краю», а одну – інсценізував луцький театр «Гармидер».

Таку книгу можна переглядати на електронних читалках, планшетах, смартфонах, комп’ютерах. Вона нічого не важить, на її виробництво не витрачається деревина; читач може змінювати для себе величину й накреслення шрифту, яскравість.

Щоби придбати електронну книгу, не треба йти до книгарні: її виставлено у більш як сотні інтернет-магазинів по всій планеті. Мультимедійне видавництво Стрельбицького співпрацює з видавничою спілкою «Андронум» – одним із найбільших у світі супермаркетів електронних книг і партнерською мережею мобільних додатків.

Отже, набираєте в пошуку слово «Andronum», знаходите обкладинку «Тетрамерона» і купуєте цю збірку християнських новел Віктора Гребенюка.

21 червня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Мистецтво, Віктор Гребенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери