Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниОголошенняАНОНС: Головна недільна школа єпархії оголошує набір вихованців
Новини

АНОНС: Головна недільна школа єпархії оголошує набір вихованців

Центр християнського виховання дітей і молоді в Луцьку. Світлина з архіву закладу

У найближчу неділю Центр християнського виховання дітей і молоді в Луцьку розпочне прийом на навчання. Про це повідомив директор священик Сергій Медвєдєв.

Заняття Центру проводять у Волинській православній богословській академії. Для вивчення Закону Божого діятимуть три групи: молодша – 6–8 років, середня – 9–12 і старша – 12–18 років. Передбачено проведення бесід для батьків та молоді, що після 18 років. Також, як зазвичай, у центральній недільній школі єпархії працюватиме хоровий відділ. Окремо співатимуть вихованці 6–8 років та 12–15 і старші.

Запис проводитиметься щонеділі після Божественної Літургії для дітей у нижньому храмі кафедрального собору Святої Трійці, яка розпочинається о 10.30.

Про початок навчання після 1 вересня буде оголошено додатково. За іншою інформацією слід звертатися до о. Сергія за тел.: (050) 500-62-59, (098) 465-68-36.

31 липня 2018 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Волинська православна богословська академія, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Сергій Медвєдєв
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери