Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
Митрополит Луцький і Волинський уперше відслужив панахиду в с. Стенжаричі Володимирського районного деканату на місці поховання українців, убитих вояками польської Армії крайової під час кривавого протистояння в 1943 році. Світлина інформаційної служби єпархії.
Владика Михаїл у Стенжаричах: із Волинської трагедії робімо належні висновки Митрополит Луцький і Волинський уперше відслужив панахиду в с. Стенжаричі Володимирського районного деканату на місці поховання українців, убитих вояками польської Армії крайової під час кривавого протистояння в 1943 році.
27 серпня 2016 р.
У Маневичах пом’янули загиблого під Іловайськом Заупокійну літію на кладовищі біля пам’ятника 18-річному Андрієві Снітку відслужив настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, що в райцентрі, протоієрей Михайло Мельничук.
26 серпня 2016 р.
Урочистості до Дня Незалежності України в райцентрах області.
Волинь святкувала з молитвою У райцентрах області пройшли торжества до Дня Державного Прапора та 25-ї річниці Незалежності України, в них взяли участь місцеві священики.
26 серпня 2016 р.
24 серпня 2016 р. Святкування 25-річниці незалежності України. Світлина інформаційної служби єпархії
Голос Церкви було добре чутно у День Незалежності в Луцьку При відзначенні 25-річчя Незалежності України в обласному центрі відбулися, зокрема, такі події.
24 серпня 2016 р.
Успіння Пресвятої Богородиці
28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці У церквах єпархії пройдуть урочисті Богослужіння. Зокрема, в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці Літургія розпочнеться о 9.00.
24 серпня 2016 р.
Волонтеру вручено відзнаку В Іваничах у храмі Покрови Пресвятої Богородиці вручено благословенну грамоту волонтерові Петру Сопронюкові.
23 серпня 2016 р.
21 серпня 2016 р. Відкриття фестивалю
Фестиваль розпочали з молитви У кафедральному соборі Святої Трійці митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив молебень для учасників XIV Міжнародного фестивалю «Поліське літо з фольклором». Із владикою служило духовенство цього храму.
23 серпня 2016 р.
21 серпня 2016 р. Божественна Літургія в храмі Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії.
Керуючий єпархією очолив свято Тростянецької ікони У день вшанування чудотворного образа Богоматері з Дитятком митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі Святої Трійці с. Тростянець Ківерецького деканату.
23 серпня 2016 р.
20 серпня 2016 р. На Театральному майдані Луцька. Світлини з сайта volynnews.com
Митрополит Михаїл долучився до святкування Дня міста Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з нагоди відзначення Дня міста Луцька взяв участь в урочистій Академії на Театральному майдані, під час якої були вручені державні нагороди...
21 серпня 2016 р.
20 серпня 2016 р. Священик Олександр Вронський. Світлини з сайта volynpost.com
Священик побував на «Богатирських іграх» Настоятель парафії Преподобного Іова Почаївського м. Луцька (вул. Дружби Народів, 16) священик Олександр Вронський з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відправив молитву перед початком фіналу Кубку України зі стронгмену...
21 серпня 2016 р.
Архів новин
Система Orphus
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери