Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2017 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2017 р.

Священика Миколу Гамеру призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського дек. (№ 2 від 30 січня 2017 р.).

Протоієрея Богдана Гриніва звільнено від обов’язків настоятеля домового Успенського храму жіночого монастиря Різдва Христового у Володимирі-Волинському й призначено настоятелем домового Катеринівського храму жіночого монастиря Святителя Василія Великого в Луцьку (укази № 1 від 17 січня, № 3 від 6 лютого).

Священика Євгена Маласпіну відраховано з кліру парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в Луцьку, а ієромонаха Макарія (Дядюся) призначено другим священиком цієї парафії (№ 3/а, 3/б від 6 лютого).

Священика Івана Ніколюка призначено настоятелем парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці в с. Гредьки Ковельського райдек. (№ 4 від 21 лютого).

Протоієрея Миколу Шутяка звільнено від обов’язків капелана Волинської обласної дитячої лікарні та настоятеля її каплиці Святителя Миколая Чудотворця в Луцьку, а священика Мирона Петрину призначено на ці посади (укази № 5, 8 від 22 лютого).

Священика Федора Устимчука звільнено від обов’язків настоятеля парафій Апостолів Петра й Павла в с. Проходи та Успіння Пресвятої Богородиці в с. В’язівно Любешівського дек., а священика Антона Коростова призначено на цю посаду (№ 6 від 22 лютого, № 12 від 6 березня).

Священика Дмитра Алія призначено настоятелем парафії Різдва Йоана Хрестителя в с. Підсинівка Старовижівського дек. (№ 9 від 22 лютого).

Священика Ігоря Кузьмича зараховано в клір парафії Апостолів Петра й Павла в Ковелі (№ 10 від 6 березня).

Протоієрея Тараса Манелюка призначено настоятелем парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в с. Грем’яче Цуманського дек. (Ківерецький р-н) (№ 13 від 7 березня).

Протоієрея Василя Неліпу відраховано з кліру собору Покрови Пресвятої Богородиці в Ківерцях із зарахуванням поза штат єпархії (№ 14 від 9 березня).

Диякона Юрія Глову відраховано з кліру парафії Холмської ікони Божої Матері в Луцьку (№ 16 від 20 березня).

Священика Сергія Смірнова зараховано в клір парафії Великомучениці Катерини в Луцьку (№ 17 від 20 березня).

10 травня 2017 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери