Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 8 квітня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко, староста луцького кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Володимир Подолець, Андрій Гнатюк, Олександр Биструшкін – про Воскресіння Христове та його значення.
Передача «Благо» 1 квітня 2018 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про Вербну неділю та Страстний тиждень. Олександр Биструшкін – про Вхід Господній в Єрусалим. Протоієрей Андрій Власенко – про благодатний вогонь на Гробі Господньому.
Передача «Благо» 25 березня 2018 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 5-неділі Великого посту та життя преподобної Марії Єгипетської. Протоієрей Андрій Власенко – про прощу до Іорданії. «Українське радіо» – про преподобного Венедикта Нурсійського (27 березня).
Передача «Благо» 18 березня 2018 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії протоієрей Андрій Ротченков; викладач Волинської православної богословської академії кандидат філософських наук Ігор Сацик – про преподобного Йоана Ліствичника. Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі Великого посту (про зцілення біснуватого юнака). «Українське радіо» – про преподобного Йоана Ліствичника. Руслана Радзіховська – про Сповідь, молитву і піст.
Передача «Благо» 11 березня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про 3-тю неділю Великого посту хрестопоклонну. Протоієрей Андрій Власенко – про історію паломництва до Палестини.
Передача «Благо» 4 березня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 2-ї неділі Великого посту та святителя Григорія Паламу. Протоієрей Андрій Власенко – про прощу до святинь Ізраїля. Руслана Радзіховська – про таїнство Покаяння.
Передача «Благо» 25 лютого 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – євангельське читання 1-ї неділі Великого посту (покликання апостолів Филипа та Нафанаїла), про історію та значення неділі Торжества Православ’я. Протоієрей Андрій Власенко – про прощу до волинських святинь.
Передача «Благо» 18 лютого 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, капелан Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про прощення.
Передача «Благо» 11 лютого 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Страшний суд. Настоятель парафії Архістратига Михаїла в с. Підгайці Луцького районного деканату протоієрей Іван Гуреєв – про Страшний суд. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про Стрітення Господнє.
Передача «Благо» 4 лютого 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери