Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Архієрей – про вогонь єднання 23 квітня 2022 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповідає про вогонь єднання, який привезуть до Луцька із Донбасу.
Слово на похороні Іллі Симоновича 8 березня 2022 р. Слово митрополита Луцького і Волинського Михаїла у кафедральному соборі Святої Трійці на похороні Іллі Симоновича.
Передача «Благо» 27 лютого 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі м`ясопусної. Настоятель храму Архістратига Божого Михаїла в с. Підгайці протоієрей Іван Гурєєв – про страшний суд.
Передача «Благо» 20 лютого 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина та м'ясопусну поминальну суботу.
Передача «Благо» 13 лютого 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі митаря і фарисея. Олександр Биструшкін – про лицемір'я.
Передача «Благо» 6 лютого 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання про Закхея. Українське радіо – про св. Йоана Золотоустого (9 лютого).
Передача «Благо» 30 січня 2022 року Українське радіо – про св. Афанасія Великого, архієпископа Олександрійського та святителя Кирила Олександрійського (23 січня).
Передача «Благо» 23 січня 2022 року Українське радіо – про св. Григорія Нисського та свят. Феофана Затворника (23 січня).
Передача «Благо» 16 січня 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі перед Богоявленням. Українське радіо – про св. Василія Великого (14 січня).
Слово на похороні Романа Карпюка 11 січня 2022 р. Слово старости кафедрального собору Святої Трійці протоієрея Володимира Подольця на похороні Романа Карпюка.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери