Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
21 травня 2017 р. Заупокійна літія перед пам’ятником воїнам УПА у Колках. Світлини з архіву протоієрея Андрія Закидальського
Відзначили чергову річницю Колківської республіки У Колках Маневицького деканату з нагоди 74-річчя створення в цьому селищі повстанської республіки декан протоієрей Андрій Закидальський відслужив заупокійну літію перед пам’ятником воїнам УПА...
24 травня 2017 р.
22 травня 2017 р. Освячення храу Димитрія Солунського у с. Муравище Ківерецького деканату. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпрахії.
У Муравищі на Ківереччині освячено новий храм Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення церкви Великомученика Димитрія Солунського й відправив у ній Божественну Літургію.
23 травня 2017 р.
ВПБА отримала ліцензію на освітню діяльність Волинська православна богословська академія, виконавши вимоги Міністерства освіти і науки України, одержала ліцензію на діяльність у сфері вищої освіти.
23 травня 2017 р.
Представництво Волинської єпархії у найбільшій соцмережі Facebook.com/pravoslaviavolyni досягло ювілейного показника – 2000 підписників.
Зросла аудиторія єпархіальної сторінки у «Фейсбуці» Представництво Волинської єпархії у найбільшій соцмережі Facebook.com/pravoslaviavolyni досягло ювілейного показника – 2000 підписників.
23 травня 2017 р.
21 травня 2017 р. У с. Добростани. Світлина з сайту Cerkva.info.
Владика Михаїл побував на Львівщині Митрополит Луцький і Волинський на запрошення архієпископа Дрогобицького і Самбірського Якова відвідав с. Добростани з нагоди 200-річчя храму...
22 травня 2017 р.
21 травня 2017 р. Вшанування загиблих під Волновахою. Світлини з архіву протоієрея Михайла Бучака.
Луцьк: ушанували загиблих бійців під Волновахою В обласному центрі відбулися поминальні богослужіння і заходи з нагоди третьої річниці загибелі воїнів 51-ї ОМБр під Волновахою 22 травня 2014 р.
22 травня 2017 р.
Пам'ятник Святому Миколаю у Луцьку
Луцьк: вшанували Святого Миколая і Тараса Шевченка Богослужіння відбулися у день перенесення мощей святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця та 155-ї річниці перепоховання Великого Кобзаря.
22 травня 2017 р.
19 травня 2017 р. Закладання капсули на місці майбутнього храму Святого Миколая у Волновасі. Світлина з сайту volynpost.com.
Волноваха: закладено капсулу майбутнього храму Священнослужителі взяли участь у богослужіннях та заходах у Донецькій єпархії з нагоди третьої річниці загибелі під Волновахою українських воїнів.
22 травня 2017 р.
Вознесіння Господнє
25 травня – Вознесіння Господнє З нагоди торжества у храмах єпархії пройдуть урочисті Богослужіння. Зокрема, у луцькому кафедральному соборі Божественна Літургія розпочнеться о 10.00.
22 травня 2017 р.
Духовенство долучилося до дня університету Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив молебень з нагоди дня Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.
22 травня 2017 р.
Архів новин
Система Orphus
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери