Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
Інавгурація студентів CНУ розпочалась із молитви На церемонії інавгурації першокурсників Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки відслужили молебень перед початком навчального року.
18 вересня 2020 р.
АНОНС: Наші теле- й радіопередачі: творімо їх разом! У передачах, що готуються ІВЦ єпархії, порушуються животрепетні теми. І ви, шановні глядачі й слухачі, можете ставити запитання священнослужителям – гостям студій.
17 вересня 2020 р.
Різдво Пресвятої Богородиці
21 вересня – Різдво Пресвятої Богородиці Цього дня ми особливо вшановуємо одне із дванадцяти великих свят – Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. Від нього розпочинається річне коло церковних свят...
17 вересня 2020 р.
У кафедральному соборі помолилися за загиблих журналістів З нагоди дня пам’яті загиблих журналістів України та 20-річчя смерті Георгія Гонгадзе в нижньому храмі кафедрального собору Святої Трійці відслужили заупокійну літію...
17 вересня 2020 р.
Душпастир на заході щодо збереження традиційної сім'ї Уповноважений єпархії у справах сім’ї протоієрей Василь Клочак взяв участь у круглому столі «Сучасні виклики традиційній сім'ї», влаштованому громадськими організаціями...
17 вересня 2020 р.
17 вересня – «Неопалимої Купини» Цього дня ми вшановуємо ікону Божої Матері «Неопалима Купина», а луцька парафія відзначає престольний празник.
15 вересня 2020 р.
АНОНС: У соборі молитовно вшанують убієнних журналістів 17 вересня (у четвер) о 10 годині з нагоди дня пам'яті українських журналістів та 20-річчя з дня смерті Георгія (Гії) Гонгадзе в нижньому храмі кафедрального собору Святої Трійці служитиметься заупокійна літія.
15 вересня 2020 р.
12 вересня 2020 р. День міста. Світлини з сайта volynnews.com.
У Луцьку відзначили день міста З нагоди 935-ї річниці Луцька на Театральному майдані пройшла урочиста академія, в якій взяв участь директор Центру християнського виховання дітей і молоді священник Євген Маласпіна.
14 вересня 2020 р.
Симеон Стовпник
14 вересня – Симеона Стовпника У день церковного новоліття вшановуємо пам'ять засновника аскези стовпництва преподобного Симеона та його матері Марфи, а громада в с. Сільце Горохівського деканату відзначає престольний празник.
13 вересня 2020 р.
Хор
АНОНС: Наші теле- й радіопередачі: творімо їх разом! У передачах, що готуються інформаційно-видавничим центром єпархії, порушуються животрепетні теми. І ви, шановні глядачі й слухачі, можете ставити запитання священнослужителям – гостям студій.
10 вересня 2020 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери