Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
Священник і паламар, які відспівували інфікованого лікаря, – здорові Клірики луцького кафедрального собору Святої Трійці одержали результати аналізів, зданих ними після поховання гінеколога Ореста Тимчака, в якого виявили коронавірус.
8 квітня 2020 р.
Вхід Господній в Єрусалим
12 квітня – Вхід Господній в Єрусалим Це одне з великих, дванадесятих свят відзначають за тиждень до Пасхи.
8 квітня 2020 р.
Світлина з архіву архімандрита Константина
Архімандрит Константин: чи насправді у храмах небезпечно? Декан монастирів єпархії архімандрит Константин (Марченко) запідозрив ЗМІ в необ’єктивній подачі матеріалів щодо епіцентрів поширення коронавірсусу.
8 квітня 2020 р.
7 квітня 2020 р. Під час проповіді у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Проповідь архієрея: усе, що стається в житті, перетворіть на благо Про позитивний погляд на обставини, які нас оточують, говорив митрополит Луцький і Волинський у проповіді на завершення Богослужіння...
8 квітня 2020 р.
Як долати паніку, радить душпастир Головний військовий капелан єпархії протоієрей Михайло Бучак спільно з викладачами СНУ ім. Лесі Українки створили Центр духовно-психологічної підтримки населення...
7 квітня 2020 р.
Ченці допомагають блокпостам. Світлини з сайта pershyj.com.
Монахи Жидичина допомагають блокпостам Насельники чоловічої обителі Святителя Миколая Чудотворця приносять гарячу їжу на блокпости в мікрорайоні Вишків – працівникам поліції, нацгвардійцям, рятувальникам, медикам.
7 квітня 2020 р.
2 квітня 2020 р. Під час зустрічі. Світлина з сайта kovelrada.gov.ua.
Ковельські священники зустрілися з місцевою владою Духовенство благочиння поспілкувалося із представниками Ковельської міської ради.
7 квітня 2020 р.
6 квітня 2020 р. Всенічна у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії.
Архієрей дарував квіти з нагоди Благовіщення Митрополит Луцький і Волинський Михаїл дарував троянди усім дівчатам та жінкам у кафедральному соборі Святої Трійці на Всенічній напередодні Благовіщення.
7 квітня 2020 р.
5 квтня 2020 р. Під час проповіді. Світлина інформаційної служби єпархії.
Проповідь архієрея: будьте послушними Про людську паніку і послух говорив митрополит Луцький Волинський під час проповіді на завершення Божественної літургії у кафедральному соборі Святої Трійці.
5 квітня 2020 р.
Благовіщення Пресвятої Богородиці
7 квітня – Благовіщення Пресвятої Богородиці Це одне з дванадцяти великих свят. Цього дня урочисті богослужіння відбудуться у всіх храмах єпархії, а в п’яти з них відправи будуть особливими – у зв’язку з престольним празником.
3 квітня 2020 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери