Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2018 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2018 р.

Андрія Гнатюка звільнено з посади головного редактора єпархіальної телестудії «Собор» з 1 лютого 2018 р. (№ 1 від 12 січня).

Священика Миколу Гамеру звільнено від обов’язків настоятеля парафії Архістратига Михаїла в с. Замшани Ратнівського дек., а священика Назара Шийку зараховано в клір єпархії і призначено на цю посаду з обслуговуванням с. Ужиськ цього ж дек. (№ 2, 3 від 25 січня).

Священика Володимира Гаврана призначено настоятелем парафії Різдва Йоана Предтечі в с. Підсинівка Старовижівського дек. (№ 9 від 5 лютого).

Священика Миколу Царика призначено настоятелем парафії Рівноапостольного князя Володимира в с. Дубище Рожищанського дек. (№ 10 від 5 лютого).

Протоієрея Миколу Коновалова призначено настоятелем парафії Апостола Йоана Богослова в с. Тихотин Рожищанського дек. (№ 11 від 5 лютого).

Духовенству єпархії дано благословіння пройти медичне обстеження (№ 13 від 8 лютого).

Священика Анатолія Зарембу призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Тростянка Рожищанського дек. (№ 16 від 14 лютого).

Священика Вадима Колесника призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сергіївка Горохівського дек. (№ 17 від 16 лютого).

26 лютого 2018 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери