Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиМолитва за врозумлення содомітів
Документи

Молитва за врозумлення содомітів

Усемогутній і всемилостивий Боже! Ти створив людину за образом Своїм, чоловіком і жінкою створив її, благословив їх та сказав: «Плодіться і розмножуйтеся, і наповнюйте землю». І в Слові Своїм заборонив синам людським: «Не лягай з чоловіком, як з жінкою: це мерзенність», і ганебними назвав пристрасті дочок людських, «що замінили природне єднання на протиприродне». А за гріхи ці, котрі так поширилися в Содомі й Гоморрі, що не було й кількох праведників у них, спалив міста ті вогнем небесним.

У наші часи дедалі поширюється гидота гріха содомського. І за нашептами диявола мужоложники й женоложниці та покровителі їхні накидають людству мерзоту свою, щоби відвернулися ми від Тебе, Творця нашого, і не потрапили в оселі праведних, а в геєну вогненну. Так вони відлучають самі себе від Церкви Христової та тягнуть інших на стежку погибелі.

Благаємо ж Тебе, Господи: врозуми блудників і блудниць, як Сам знаєш, обережи нас, не дай покрити країну нашу каламутною хвилею содомської скверни. Лиш просимо, Всемилостивий: не вогнем і нашестями чужинців, не моровицями й невигойними виразками врозуми нерозумних дітей Своїх. Бо знаємо, Всеблагий, що Ти ненавидиш гріх, проте любиш грішника, й ніколи не замикаєш дверей дому Свого для того, хто кається.

Тобі ж славу возсилаємо – Отцю і Сину і Святому Духові – завжди, нині, й повсякчас, і навіки-віків. Амінь.

17 вересня 2018 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери