Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2020 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2020 р.

Протоієрея Івана Семенюка призначено настоятелем парафії Мученика Олександра Воїна в с. Сокиричі Ківерецького деканату (Волинський навчальний центр підготовки поліцейських) (указ № 1 від 10 січня 2020 р.).

Протоієрея Юрія Трокуна призначено настоятелем каплиці Преподобного Агапіта Печерського в Ківерцях (районна лікарня) (№ 2 від 10 січня).

Протоієрея Івана Бониса звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Доротище Ковельського райдек., а священника Олега Куцова призначено на цю посаду (№ 3, 4 від 13 січня).

Священника Андрія Шака призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ковбань Горохівського дек. (указ № 5 від 27 січня 2020 р.).

Протоієрея Віктора Пушка призначено настоятелем каплиці Великомучениці Тетяни в Луцьку (коледж технологій та бізнесу Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки) (№ 6 від 10 лютого).

Священника Володимира Господина призначено другим священиком каплиці Великомучениці Тетяни в Луцьку (Коледж технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки) (указ № 7 від 10 лютого 2020 р.).

Протоієрея Василя Луня звільнено від обов’язків настоятеля парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Ощів Горохівського дек., а священника Тараса Сидорука призначено на цю посаду (№ 9, 10 від 27 лютого).

Протоієрея Ігоря Кухту звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Любитів Ковельського райдек., а священника Віктора Домбровського призначено на цю посаду (№ 11 від 12 березня, № 12 від 13 березня).


14 травня 2020 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери