Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиПоложення про конкурс православної журналістики
Документи

Положення про конкурс православної журналістики

1. Це творче змагання проводиться інформаційно-видавничим центром Волинської єпархії Православної церкви України, щоб пожвавити висвітлення релігійної тематики журналістами, покращити рівень їхніх публікацій.

2. Конкурс проводиться щороку в усіх жанрах журналістики серед професіоналів та аматорів. Твори можуть бути як одноосібні, так і колективні.

3. Приймаються доробки на різні теми, пов’язані з православ’ям, які: 1) опубліковані з 1 травня попереднього року до 30 квітня поточного; 2) ніколи не були опубліковані.

4. Подання матеріалів – з 1 квітня до 1 травня. Відзначення переможців – на завершення молитви до Дня журналіста (6 червня).

5. Автор може подати на конкурс в одному жанрі лише один твір. Можна брати участь у будь-якій кількості жанрів.

6. Твори можуть бути опублікованими під автонімом, псевдонімом, анонімно, але, подаючи їх на конкурс, слід розкрити справжнє ім’я автора для журі.

7. Журі конкурсу складається із працівників інформаційно-видавничого центру єпархії. Члени журі не можуть подавати свої доробки на конкурс.

8. Твори, подані на конкурс, можуть бути опубліковані в єпархіальних ЗМІ.

9. Адреса для надсилання доробків чи посилань на них: [email protected]. Тема листа: Конкурс. У листі зазначити кількість творів, що подаються, їхні жанри. Після відправки листа слід зателефонувати за номером +380506615668, аби переконатися, що подання прийнято.

Затверджено митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом 22 грудня 2020 р.

23 грудня 2020 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери