Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2021 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2021 р.

Священнику Василеві Скулинцю дано благословіння звершувати духовну опіку в Лікувально-профілактичному закладі Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання (указ № 1 від 16 лютого 2021 р.).

Священника Володимира Ключку звільнено від обов’язків настоятеля парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Тристень та Рівноапостольної княгині Ольги в с. Студині Рожищанського дек., а священника Андрія Криєнтого призначено на цю посаду (№ 2, 3 від 22 лютого).

Протоієрея Володимира Комарницького звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в Мар’янівці Горохівського дек. з правом переходу в іншу єпархію (№ 4 від 22 лютого).

Ієромонаха Димитрія (Франківа) відраховано з кліру парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку та зараховано в клір нижнього храму кафедрального собору Святої Трійці (№ 5 від 4 березня, № 9 від 9 березня).

Священника Михайла Скибу зараховано в клір парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку (№ 8 від 4 березня).

Протоієрея Георгія Лагановського звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Озеряни Луцького райдек., а священника Володимира Дебеляка призначено на цю посаду (№ 10, 11 від 10 березня).

Священника Миколу Козаченка відраховано з кліру парафії Святителя Миколая Чудовторця в Камені-Каширському та штату єпархії (№ 14 від 22 березня).

Протоієрея Миколу Смолярчука призначено деканом Камінь-Каширського округу (№ 15 від 22 березня).

Протоієрея Валерія Братуня звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостола Йоана Богослова в с. Старостав Горохівського дек. та відраховано з кліру парафії Вознесіння Господнього в Горохові, а священника Петра Щомака призначено на ці посади (№ 16, 17 від 24 березня).

Священника Юрія Марчука призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в Мар’янівці Горохівського дек. (указ № 18 від 31 березня 2021 р.).

Протоієрея Михайла Янкевича призначено духівником Східного округу Луцького райдек. (№ 21 від 13 квітня).

Протоієрея Віктора Бартова призначено настоятелем парафії Святителя Василія Великого в с. Хорлупи Ківерецького дек. (указ № 23 від 20 травня 2021 р.).

Протоієрея Олександра Добровольського звільнено від обов’язків настоятеля парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Кричевичі та Собору Пресвятої Богородиці в с. Ломачанка Ковельського райдек., а священника Богдана Маримона призначено на цю посаду (№ 24, 27 від 1 червня).

Священника Богдана Маримона звільнено від обов’язків настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Мизове Старовижівського дек., а протоієрея Олександра Добровольського призначено на цю посаду (№ 25, 26 від 1 червня).

Священника Андрія Андрусика призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Борочиче Горохівського дек. (№ 28 від 28 червня).

Протоієрея Стефана Савчука звільнено від обов’язків настоятеля парафій Святителя Миколая Чудотворця в с. Журавичі та Апостолів Петра й Павла в с. Домашів Цуманського дек. а священника Олександра Іллюка призначено на цю посаду (№ 29, 30 від 28 червня).


2 серпня 2021 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери