Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2022 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2022 р.

Диякона Руслана Кашаюка відраховано зі штату єпархії з правом переходу в іншу (указ № 2 від 5 січня 2022 р.).

Протоієрея Віталія Лехкобита звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святого Володимира в Ковелі та відраховано зі штату єпархії, а священника Василя Скулинця призначено на цю посаду (№ 11, 12 від 9 березня).

Протоієрея Олександра Климука зараховано до кліру єпархії та призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Куликовичі Маневицького дек. (указ № 13 від 23 березня 2022 р.).

Священника Михайла Стрільчука призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Михлин Горохівського дек. і звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святого Андрія Первозваного в с. Дубова Корчма Горохівського дек. (№ 14, 15 від 25 березня).

Священника Назарія Мельника призначено настоятелем парафії Святого Андрія Первозваного в с. Дубова Корчма Горохівського дек. (№ 16 від 29 березня).

Протоієрею Володимирові Курчину оголошено сувору догану із позбавленням права носіння хреста з прикрасами до Пасхи Христової 2022 р. за порушення церковної дисципліни та втручання у справи парафії Святої Трійці в Берестечку Горохівського дек. (№ 17 від 5 квітня).

Священника Андрія Гайдая зараховано до кліру домового храму Великомучениці Катерини Свято-Василівського жіночого монастиря в Луцьку (№ 19 від 12 квітня).

Протоієрея Валерія Владику призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Воютин Луцького райдек. (№ 20 від 19 квітня).

Священника Андрія Синчину призначено настоятелем парафії Воскресіння Христового в селах Звірів, Олександрія та Новокотів Луцького райдек. (№ 24 від 3 травня 2022 р.).

Протоієрея Валентина Савчука зараховано до кліру єпархії та призначено настоятелем парафії Великомучениці Параскеви в с. Ратнів Луцького райдек. (№ 25 від 3 травня).

Священника Олега Куліша призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Вишеньки Рожищанського дек. (№ 27 від 11 травня).

Священника Романа Гулу призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Велика Осниця Маневицького дек. (№ 29 від 11 травня).

Протоієрея Ігоря Скибу призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Баїв Луцького райдек. (№ 30 від 12 травня).

Протоієрея Олега Корчинського призначено настоятелем парафії Святої Трійці в с. Городище Луцького райдек. (№ 32 від 12 травня).

Священника Андрія Криєнтого призначено настоятелем парафії Преображення Господнього в с. Вічині Рожищанського дек. (№ 34 від 12 травня).

Протоієрея Олександра Дацюка зараховано до кліру єпархії і призначено настоятелем парафії Святої Параскеви-П’ятниці в селах Підгірне, Березолуки, Яблунівка Рожищанського дек. (№ 35 від 16 травня).

Священника Дмитра Панасюка призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Озерце Ківерецького дек. (№ 36 від 16 травня).

Священника Олександра Хвиця призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в с. Раймісто Рожищанського дек. (№ 37 від 17 травня).

Священника Федора Устимчука призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Нова Руда Маневицького дек. (№ 38 від 23 травня).

Протоієрея Юрія Хлопецького призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Білосток Луцького райдек. (№ 39 від 27 травня).

Протоієрея Романа Нестера призначено настоятелем парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького райдек. (№ 42 від 27 травня).

Священника Богдана Григор’єва призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Пальче Луцького райдек. (№ 43 від 30 травня).

Протоієрея Юрія Устимчука звільнено від обов’язків декана Любешівського дек. (№ 45 від 6 червня).

Протоієрея Івана Ніколюка призначено настоятелем парафії Апостола Йоана Богослова в с. Скулин Ковельського дек. (№ 46 від 7 червня).

Священника Тараса Побера призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Гораймівка Маневицького дек. (№ 47 від 9 червня).

Священника Павла Гусака призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Озеро Ківерецького дек. (№ 48 від 17 червня).

Священника Андрія Миронюка зараховано до кліру єпархії і призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Кременець Рожищанського дек. (№ 49 від 17 червня).

Протоієрея Михайла Федиша призначено настоятелем парафій Різдва Пресвятої Богородиці в с. Ворончин та Архістратига Михаїла в с. Щурин Рожищанського дек. (№ 50 від 21 червня).

24 червня 2022 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери