Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2023 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2023 р.

Протоієрея Петра Стеблину звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку, а протоієрея Василя Лозовицького призначено на цю посаду (укази № 1, 2, 4 від 2 січня 2023 р.).

Священника Андрія Хромяка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького дек. (Луцький р-н) і зараховано до кліру парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку (№ 3, 5 від 2 січня).

Протоієрея Ігоря Скибу звільнено від обов’язків настоятеля парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Баїв Луцького райдек. (№ 6 від 5 січня).

Священника Михайла Скибу відраховано з кліру парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку й призначено настоятелем парафії Успіння Пресвятої Богородиці в с. Баїв Луцького райдек. (№ 7, 8 від 5 січня).

Священника Андрія Шиделка звільнено від обов’язків настоятеля парафії Пророка Іллі с. Клепачів Ківерецького дек. (Луцький р-н) та каплиці Святителя Миколая Чудотворця в Луцьку (обласна дитяча лікарня) з правом переходу в іншу єпархію (№ 10 від 7 лютого).

Диякона Артемія Александрука зараховано в клір собору Великомученика Димитрія Солунського в Ковелі (№ 11 від 7 лютого).

Священника Івана Оршуляка призначено настоятелем парафій Різдва Йоана Предтечі с. Нові Червища та Великомучениці Варвари с. Рудка-Червинська Камінь-Каширського дек. (№ 12 від 8 лютого).

Архімандрита Константина (Марченка) призначено настоятелем парафії Пророка Іллі с. Клепачів Ківерецького дек. (№ 13 від 8 лютого).

Священника Богдана Григор’єва призначено настоятелем каплиці Преподобного Агапіта Печерського в с. Липини Луцького райдек (центральна районна лікарня) (№ 15 від 14 лютого).

Священника Олександра Хвиця призначено настоятелем парафії Святителя Йоана Золотоустого в с. Немир Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 16 від 14 лютого).

Священника Віталія Самолюка призначено настоятелем парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького дек. (Луцький р-н) № 17 від 21 лютого).

Протоієрея Андрія Сеха призначено настоятелем парафії Архістратига Михаїла в с. Новий Мосир Ковельського дек. (указ № 19 від 6 березня 2023 р.).

Протоієрея Олега Корчинського звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святої Трійці в с. Городище Луцького райдек., а священника Дмитра Пітуха призначено на цю посаду (№ 20, 24 від 14 березня).

Священника Володимира Гедза звільнено від обов’язків настоятеля парафії Волинської ікони Богоматері в с. Богушівка Луцького райдек., а священника Ігоря Веретку-Казмірчука призначено на цю посаду (№ 25, 26 від 21 березня).

Протоієрею Богданові Якиму дано благословіння бути капеланом-волонтером територіальної оборони Городищенської ОТГ Луцького р-ну (№ 27 від 28 березня).

Священника Олега Крвавича звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Охлопів Горохівського дек. (Луцький р-н), а протоієрея Василя Квашка призначено на цю посаду (№ 28, 29 від 28 березня).

Схиархімандриту Іову (Павленкові) дано благословіння бути духівником духовенства Берестечківського округу Горохівського дек. (№ 30 від 28 березня).

Протоієрея Ігоря Синчину призначено настоятелем парафії Пророка Іллі в с. Клепачів Ківерецького дек. (Луцький р-н) (№ 33 від 29 березня).

Протоієрея Ігоря Кузьмича звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостолів Петра й Павла в Ковелі, а священника Олега Крвавича призначено на цю посаду (№ 34, 35 від 29 березня).

Священника Юрія Марчука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця с. Переспа Рожищанського дек. (Луцький р-н) і зараховано до кліру парафії Йоана Предтечі в Луцьку (укази № 38, 40 від 4 квітня) 2023 р.).

Священника Сергія Куля звільнено від обов’язків настоятеля парафії Апостола Йоана Богослова в с. Скулин Ковельського дек. і призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Переспа Рожищанського дек. (№ 36, 39 від 4 квітня).

Священника Владислава Сагана зараховано до кліру парафії Собору Пресвятої Богородиці в с. Забороль Луцького райдек. (№ 37 від 4 квітня).

Протоієрею Павлові Сукманському дано благословіння звершувати служіння військовим капеланом у структурі Синодального управління військового духовенства (указ № 41 від 8 травня 2023 р.).

Протоієрея Василя Михайлишина призначено настоятелем парафії Святителя Йоана Золотоустого в с. Немир Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 42 від 17 травня).

Священника Андрія Андрусика призначено настоятелем парафії Пророка Іллі с. Борочиче Горохівського деканату (Луцький р-н) (№ 47 від 13 червня).

Протоієрея Андрія Сеха призначено настоятелем парафії Преподобної Параскеви Сербської в с. Малий Порськ Ковельського дек. (№ 48 від 16 червня).

Священника Сергія Мельничука звільнено від обов’язків капелана Луцького гарнізонного військового госпіталю в/ч А – 4554, а священника Сергія Лісницького призначено на цю посаду (№ 50, 51 від 13 липня).

Протоієрею Володимирові Курчину дано благословіння звершувати служіння військовим капеланом у структурі СУВД (№ 52 від 18 липня).

Протоієрея Валерія Братуня призначено настоятелем парафії Святителя Петра Могили в с. Воля-Любитівська Ковельського дек. (№ 53 від 24 липня).

Священника Сергія Петрощука призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Новий Зборишів Луцького райдек. (№ 55 від 16 серпня).

Протоієрея Івана Зеленка призначено настоятелем парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Седлище Ковельського дек. (№ 56 від 15 серпня).

Протоієрею Юрієві Біловусу дано благословіння звершувати служіння військовим капеланом у структурі СУВД (№ 57 від 22 серпня).

Протоієрею Миколі Фалюшу дано благословіння нести послух капелана територіальної оборони в Ковелі (№ 58 від 22 серпня).

Священника Володимира Господина звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Крупа Луцького райдек. і священника каплиці Великомучениці Тетяни при коледжі технологій та бізнесу Волинського національного університету ім. Лесі Українки й відраховано зі штату єпархії з правом переходу в іншу (№ 59 від 22 серпня).

Священника Владислава Сагана відраховано з кліру парафії Собору Пресвятої Богородиці в с. Забороль Луцького райдек. і зараховано до кліру парафії Холмської ікони Богоматері в Луцьку (№ 60, 61 від 23 серпня).

Протоієрея Сергія Лівончука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Великомученика Георгія Побідоносця в Луцьку (№ 62 від 23 серпня).

Протоієрея Едуарда Тарарука зараховано до кліру єпархії та призначено настоятелем парафії Великомученика Георгія Побідоносця в Луцьку (№ 63 від 23 серпня).

Священника Максима Очабрука призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Крупа Луцького райдек. (№ 64 від 23 серпня).

Протоієрея Юрія Устимчука призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Залізниця Камінь-Каширського дек. (№ 66 від 30 серпня).

Священника Олега Мицька призначено настоятелем парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Камені-Каширському (№ 67 від 30 серпня).

Протоієрея Василя Ревагу звільнено від обов’язків настоятеля парафій Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці в с. Підбереззя та Рівноапостольного князя Володимира в с. Стрільче Горохівського деканату (Луцький р-н) із правом переходу в іншу єпархію (указ № 68 від 6 вересня 2023 р.).

Протоієрея Василя Фурмана призначено настоятелем парафії Апостола Йоана Богослова в с. Скулин Ковельського дек. (№ 69 від 3 жовтня).

Протоієрея Ярослава Музичука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Введення Пресвятої Богородиці в с. Печихвости і призначено настоятелем парафії Зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці с. Підбереззя Горохівського дек. (№ 70, 71 від 31 жовтня).

Священника Михайла Казанівського звільнено від обов’язків настоятеля парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Муравище Ківерецького дек. (Луцький р-н) і призначено настоятелем парафій Введення Пресвятої Богородиці в с. Печихвости та Рівноапостольного князя Володимира в с. Стрільче Горохівського дек. (№ 72, 73 від 31 жовтня).

Протоієрея Андрія Сеха призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Дарівка Ковельського дек. (№ 74 від 1 листопада).

Протоієрея Олександра Колба зараховано до кліру єпархії та призначено настоятелем парафії Рівноапостольної Марії Магдалини в Луцьку (№ 75 від 14 листопада).

Диякона Святослава Подольця зараховано до кліру кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку (№ 76 від 23 листопада).

Священника Дмитра Санжарівського призначено настоятелем парафії Почаївської ікони Божої Матері с. Кияж Луцького райдек. (№ 77 від 23 листопада).

Священника Валентина Ролінгера призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Муравище Ківерецького дек. (Луцький р-н) (указ № 78 від 11 грудня 2023 р.).

13 вересня 2023 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери