Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна ДокументиУкази єпархіального архієрея в 2024 р.
Документи

Укази єпархіального архієрея в 2024 р.

Священника Валентина Ролінгера призначено настоятелем парафії Великомученика Димитрія Солунського в с. Муравище Ківерецького дек. (Луцький р-н) (указ № 78 від 11 грудня 2023 р.).

Диякона Володимира Підгайка зараховано до кліру луцького кафедрального собору Святої Трійці (№ 1 від 17 січня 2024 р.).

Священника Артема Колбасюка призначено настоятелем парафії Преподобного Амфілохія Почаївського в с. Северинівка Маневицького дек. (Камінь-Каширський р-н) (№ 3 від 23 січня 2024 р.)

Протоієрея Ярослава Черенюка відраховано з кліру парафії Воздвиження хреста Господнього в Луцьку, а священника Руслана Левочка зараховано до її кліру (укази № 4, 5 від 25 січня 2024 р.).

Священнику Русланові Левочку дано благословіння звершувати служіння військовим капеланом у структурі Синодального управління військового духовенства (№ 6 від 25 січня).

Протоієрея Юрія Устимчука звільнено від обов’язків настоятеля парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Залізниця Камінь-Каширського дек. (№ 9 від 25 січня).

Бурка Андрія Васильовича призначено старостою парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Солотвин Ковельського дек. (№ 12 від 30 січня).

Священнику Юрієві Глові дано благословення тимчасово виконувати обов’язки голови парафіяльної ради громади Успіння Пресвятої Богородиці в с. Радомишль Луцького райдек. (№ 13 від 31 січня).

Протоієрея Валерія Братуня звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Петра (Могили) с. Воля Любитівська Ковельського дек., а священника Олега Крвавича призначено на цю посаду (№ 14, 15 від 8 лютого).

Парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Веселе, Успіння Пресвятої Богородиці в с. Навіз, Святителя Миколая Чудотворця в с. Луків виведено зі складу Луцького районного і Маневицького деканатів та зараховано в Михайлівський округ Рожищанського дек. (Луцький р-н) (№ 16 від 9 лютого).

Священника Андрія Послєдова зараховано до кліру єпархії і призначено настоятелем парафії Пророка Іллі в с. Черськ Маневицького дек. (Камінь-Каширський р-н). (№ 17 від 4 березня).

Священника Романа Гулу звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святої Трійці в с. Велика Осниця Маневицького дек. (Луцький р-н) (№ 18 від 5 березня).

Священника Олега Мицька звільнено від обов’язків настоятеля парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Ветли Камінь-Каширського дек., а священника Романа Гулу призначено на цю посаду (№ 19, 20 від 5 березня).

Протоієрея Валерія Братуня призначено настоятелем парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Волошки Ковельського дек. (№ 22 від 11 березня).

Протоієрея Андрія Сеха призначено настоятелем парафії Покрови Пресвятої Богородиці в с. Солотвин з обслуговуванням сіл Майдан та Діброва Ковельського дек. (№ 23 від 12 березня).

Протоієрея Михайла Бучака звільнено від обов’язків головного військового капелана єпархії, а протоієрея Юрія Близнюка призначено на цю посаду (№ 24, 25 від 13 березня).

Протоієрея Олександра Добровольського призначено настоятелем парафії Рівноапостольних Кирила й Мефодія в с. Поліське Ковельського дек. (№ 26 від 18 березня).

Протоієрея Сергія Лівончука звільнено від обов’язків капелана військової частини 1141 Нацгвардії України в Луцьку та відраховано зі штату єпархії із правом переходу в іншу (№ 27 від 22 березня).

7 лютого 2024 р.
Архів документів
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери