Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Лозовицький Василь, священик
Священик Василь Лозовицький
Передача «Благо» 3 вересня 2023 року Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про злих виноградарів). Володимир Божик – про значення проскомидії та пояснення її.
Передача «Благо» 11 вересня 2022 року Протоієрей Віктор Пушко – про Усікновення голови пророка і предтечі Господнього Йоана. Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П'ятдесятниці (про злих виноградарів).
Передача «Благо» 19 вересня 2021 року Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П'ятдесятниці (про злих працівників у винограднику). Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня). Мирослава Скрипка – про Холмську ікону Божої Матері (21 вересня).
Передача «Благо» 26 серпня 2018 року Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про злих виноградарів). Настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк про місцеву реліквію – чудотворний образ Пресвятої Богородиці. Протоієрей Андрій Власенко – про прочанство до святинь Волині.
Передача «Благо» 3 вересня 2017 року Вчений секретар ВПБА, клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про злих виноградарів). «Українське радіо» – про Православну Церкву в Гетьманській державі.
Передача «Благо» 6 листопада 2016 року Протоієрей Василь Лозовицький, декан богословського факультету Волинської православної богословської академії – про Заповіді Божі у єпархіальній передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь» (автор програми – протоієрей Микола Шутяк). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (притча про багача і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада). Мирослава Скрипка – про великомученицю Параскеву П’ятницю (10 листопада).
Передача «Благо» 18 вересня 2016 року Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання неділі 13-ї після П’ятдесятниці (притча про виноградарів). Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери