Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 17 жовтня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 17-ї неділі після П'ятдесятниці (про милосердя). Протоієрей Андрій Власенко – про християнські святині Дамаска.
Передача «Благо» 10 жовтня 2021 року Українське радіо – про християнських мучеників і сповідників. Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до святинь Сирії (2 частина).
Передача «Благо» 3 жовтня 2021 року Українське радіо – про історію християнського храму. Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до святинь Сирії (1 частина).
Передача «Благо» 26 вересня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 14-ї неділі після П'ятдесятниці (притча про званих на весілля). Настоятель храму Воздвиження чесного і животворчого хреста Господнього в с. Боратин Луцького райдеканату протоієрей Іван Пахолок – про історію та значення свята Воздвиження.
Передача «Благо» 19 вересня 2021 року Протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П'ятдесятниці (про злих працівників у винограднику). Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня). Мирослава Скрипка – про Холмську ікону Божої Матері (21 вересня).
Передача «Благо» 12 вересня 2021 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 12-ї неділі після П'ятдесятниці (розмова Христа з багатим юнаком). Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до святинь Болгарії (2 частина).
Передача «Благо» 5 вересня 2021 року Українське радіо – про св. Іринея Ліонського (5 вересня). Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до святинь Болгарії (1 частина).
Передача «Благо» 29 серпня 2021 року Мирослава Скрипка – про шанування Богородиці.
Передача «Благо» 22 серпня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 9-ї неділі після П'ятдесятниці (про ходіння Христа по воді). Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до святинь Стамбула (Константинополя).
Передача «Благо» 15 серпня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 8-ї неділі після П'ятдесятниці (про насичення хлібами). Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до Греції.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери