Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 25 липня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після П'ятдесятниці (про зцілення гергесинських біснуватих). Українське радіо – про княгиню Ольгу (24 липня).
Передача «Благо» 18 липня 2021 року Українське радіо – про преподобного Сергія Радонезького (знайдення мощей 18 липня). Мирослава Скрипка – про те, як слід аналізувати власні думки.
Передача «Благо» 11 липня 2021 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання 3-ї неділі після П'ятдесятниці (про світильник тіла ). Українське радіо – про хрещення Руси-України за часів князя Аскольда.
Передача «Благо» 4 липня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 2-ї неділі після П'ятидесятниці (про заповіді блаженств). Євгенія Климчук – про неділю Всіх святих землі української.
Передача «Благо» 27 червня 2021 року Мирослава Скрипка – про любов Христову у святих. Українське радіо – про поширення Церкви у перші віки.
Передача «Благо» 20 червня 2021 року Олександр Биструшкін – про Зішестя Духа Святого на апостолів у день П'ятдесятниці. Українське радіо – про народження Церкви.
Передача «Благо» 13 червня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 7-ї неділі після Пасхи (первосвященницька молитва) та пам'ять отців І Вселенського собору.
Передача «Благо» 6 червня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 6-ї неділі після Пасхи (зцілення сліпонародженого). Про свято Вознесіння.
Передача «Благо» 30 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 5-ї неділі після Пасхи (розмова Христа і самарянки).
Передача «Благо» 23 травня 2021 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі після Пасхи (зцілення розслабленого в купальні «Віфезда»). Українське радіо – про старо- та церковнослов'янську мови. Про святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, учителів слов'янських.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери