Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 8 вересня 2019 року Протоієрей Андрій Ротченков – про мучеників Адріана й Наталію (8 вересня). Протоієрей Віктор Пушко – про Усікновення глави Пророка і Предтечі Господнього Йоана (11 вересня).
Передача «Благо» 1 вересня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 11-ї неділі після П’ятдесятниці (про багатого юнака). «Українське радіо» – про духовну освіту в Україні у другій пол. XVII – на поч. XVIII ст.
Передача «Благо» 25 серпня 2019 року «Українське радіо» – про церкву Христову в Київській Русі та Волинсько-Галицькій державі.
Передача «Благо» 18 серпня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 9-ї неділі після П’ятдесятниці (зцілення двох сліпих і німого біснуватого). Ольга Свиридюк – про Преображення Господа нашого Ісуса Христа.
Передача «Благо» 4 серпня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 7-ї неділі після П’ятдесятниці (зцілення двох сліпих і німого біснуватого). Протоієрей Андрій Власенко – про Свято-Успенську почаївську лавру та чудотворну Почаївську ікону Божої Матері (5 серпня).
Передача «Благо» 28 липня 2019 року «Українське радіо» – про рівноапостольного великого князя Володимира (28 липня) і Хрещення Русі-України.
Передача «Благо» 21 липня 2019 року «Українське радіо» – про Четвероєвангеліє.
Передача «Благо» 14 липня 2019 року Протоієрей Андрій Власенко – про паломництво до Греції.
Передача «Благо» 7 липня 2019 року Євгенія Климчук – про пророка і хрестителя Господнього Йоана (7 липня). Мирослава Горобець – про аскетизм.
Передача «Благо» 30 червня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 2-ї неділі після П’ятдесятниці. Євгенія Климчук – про Всіх святих землі української.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери