Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 16 лютого 2020 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про блудного сина.
Передача «Благо» 9 лютого 2020 року Олександр Биструшкін – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея. Протоієрей Віктор Пушко – про підготовчі неділі до Великого посту. «Українське радіо» – про святителя Йоана Золотоустого (9 лютого).
Передача «Благо» 2 лютого 2019 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання неділі про Закхея. «Українське радіо» – про преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 26 січня 2019 року Намісник чоловічого монастиря Воздвиження хреста Господнього, що в Луцьку, ігумен Никодим (Смілий) – про молитву в житті людини. «Українське радіо» – про рівноапостольну Ніну, просвітительку Грузії (27 січня).
Передача «Благо» 19 січня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко та кандидат філософських наук Ігор Сацик – про євангельське читання та значення свята Богоявлення.
Передача «Благо» 12 січня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Різдва Христового. «Українське радіо» – про святителя Василія Великого (14 січня).
Передача «Благо» 5 січня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі святих отців (книга родоводу Ісуса Христа). Володимир Клименко - про навечір'я Різдва Христового.
Передача «Благо» 29 грудня 2019 року Протоієрей Михайло Сивак – про євангельське читання неділі праотців (про покликаних). Протоієрей Андрій Власенко – про храм святої Софії Константинопольської.
Передача «Благо» 22 грудня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці (зцілення десятьох прокажених). «Українське радіо» – про свят. Амвросія Медіоланського (20 грудня).
Передача «Благо» 15 грудня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (про багатого юнака). Мирослава Скрипка – про великомученицю Варвару (17 грудня). Володимир Клименко – про святителя Миколая Чудотворця (19 грудня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери