Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 13 грудня 2015 року Євангельське читання неділі 27-ї після П’ятдесятниці, про апостола Андрія Первозваного, праведного Філарета Милостивого та великомученицю Варвару.
Передача «Благо» 6 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про євангельське читання неділі 26-ї після П’ятдесятниці (про користолюбство). Мирослава Скрипка – про великомучениці Тетяни (7 грудня). «Українське радіо» – про мучеників і сповідників із циклу «Історія християнскьої церкви».
Передача «Благо» 4 грудня 2015 року Проповідь Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета на свято Введення Пресвятої Діви Марії у храм. Мирослава Скрипка – про історію і значення цього дня.
Передача «Благо» 29 листопада 2015 року Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, директор Центру християнського виховання дітей та молоді в Луцьку – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (притча про милосердного самарянина). Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного державного радіо з нагоди річниці Євромайдану (передача «Видноколо»). Єпископ Володимир-Волинський Матфей – про апостола і єварнеліста Матфея (29 листопада). Володимир Клименко – про Введенння Пресвятої Богородиці у храм (4 грудня).
Інтерв’ю митрополита 21 листопада 2015 р. Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного державного радіо з нагоди річниці Євромайдану. Передача «Видноколо».
Радіопередача «Благо» 22 листопада 2015 року Священик Богдан Лисак, настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця в с. Городище-1 Луцького районного деканату – про євангельське читання неділі 24-ї після П’ятдесятниці (про воскресіння дочки Яіра та зцілення кровоточивої). Протоієрей Віктор Пушко та Володимир Клименко – про апостола Филипа (27 листопада) та Різдвяний піст.
Передача «Благо» 15 листопада 2015 року Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 23-ї після П’ятдесятниці (про зцілення гадаринського біснуватого). Євгенія Климчук – про єпархіальні події. Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення у парафіях дня Архістратига Божого Михаїла та собору небесних сил безплотних, а також про значення цього свята. Про проблеми у відносинах батьків і дітей – проповідь Святійшого Філарета, Патріарха Київського і всієї Руси-України. «Українське радіо» – про святині християнського світу, а саме храм Гробу Господнього.
Радіопередача «Благо» 8 листопада 2015 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі 22-ї після П’ятдесятниці (про багатого і Лазаря). Володимир Клименко – про великомученика Димитрія Солунського (8 листопада).
Радіопередача «Благо» 1 листопада 2015 року Священик Андрій Хромяк, викладач Волинської православної богословської академії, настоятель парафії Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату – про євангельське читання неділі 21-ї після П’ятдесятниці (притча про сіяча).
Радіопередача «Благо» 25 жовтня 2015 року Священик Валерій Владика – про євангельське читання неділі 20-ї після П’ятдесятниці. Протоієрей Михайло Сивак – про отців VII Вселенського собору. Мирослава Скрипка – про постриг у ченці.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери