Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 30 вересня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі після Воздвиження (важливість носіння хреста). Протоієрей Віктор Кайда – про мучениць Віру, Надію, Любов та Софію (30 вересня).
Передача «Благо» 16 вересня 2018 року Протоієрей Михайло Сивак – про євангельське читання 16-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про таланти). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Єгипту. Протоієрей Віктор Пушко – про Різдво Пресвятої Богородиці (21 вересня).
Передача «Благо» 2 вересня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 14-ї неділі після П’ятдесятниці (про покликаних на весілля). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Йорданської долини та Мертвого моря.
Передача «Благо» 26 серпня 2018 року Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про злих виноградарів). Настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк про місцеву реліквію – чудотворний образ Пресвятої Богородиці. Протоієрей Андрій Власенко – про прочанство до святинь Волині.
Передача «Благо» 19 серпня 2018 року Голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко, настоятель парафії Преображення Господнього в с. Зміїнець Луцького районного деканату протоієрей Володимир Лозинський, Володимир Клименко та Людмила Сергійчук – про Преображення Господнє.
Передача «Благо» 12 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про мученик Йоана Воїна (12 серпня). «Українське радіо» – про святих мучеників та сповідників. Протоієрей Андрій Власенко – про історію українського прочанства.
Передача «Благо» 5 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко та Мирослава Скрипка – про Почаївську ікону Божої Матері (5 серпня).
Віктор Гребенюк. Новела «Ефект Вертера» Дбаючи за рейтинг, журналісти готують черговий негатив. Та чи не станеться і з ними те, що психологи називають ефектом Вертера? Твір одержав друге місце на всеукраїнському конкурсі «Антракт» у Херсоні 2018 року. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Пожирання дітей» В одній розстрільній камері – священик та двоє юних більшовиків. Це не випадковість, це закономірність, пояснює батюшка. Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Віктор Гребенюк. Новела «Під сінню» Священик вирішив виконати антирелігійний наказ комуністів. Що ж тепер із ним буде? Зі звукокниги «„Ефект Вертера“ та інші новели».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери