Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Аудіо
Аудіо
Передача «Благо» 24 березня 2019 року Священик Назар Бабій, настоятель луцької парафії Великомученика Димитрія Солунського при обласній клінічній лікарні, – про євангельське читання неділі 2-ї Великого посту (про зцілення розслабленого). Мирослава Скрипка – про святителя Григорія Паламу, архієпископа Фесалонікійського.
Передача «Благо» 17 березня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про Торжество Православ’я та євангельське читання 1-ї неділі Великого посту. «Українське радіо» – про іконоборство та Сьомий вселенський собор.
Передача «Благо» 10 березня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту.
Передача «Благо» 3 березня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Страшний суд. Протоієрей Олександр Шмуригін – про підготовку та практичні аспекти говіння в час Великого посту.
Передача «Благо» 24 лютого 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина. Протоієрей Андрій Власенко – про святу гору Афон (2-га частина).
Передача «Благо» 17 лютого 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея. Протоієрей Андрій Власенко – про святу гору Афон (1-ша частина).
Передача «Благо» 10 лютого 2019 року «Українське радіо» – про преподобних Єфрема Сиріна та Ісаака Сиріна (10 лютого). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Закхея. Протоієрей Андрій Шиманович – про священномученика Ігнатія Богоносця (11 лютого).
Передача «Благо» 3 лютого 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 31-ї неділі після П’ятдесятниці (зцілення сліпого). «Українське радіо» – про монофелітство та преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 27 січня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 30-ї неділі після П’ятдесятниці (про нерозумного багача). «Українське радіо» – про святителя Афанасія Великого (31 січня).
Проповідь у неділю 35-ту після П’ятдесятниці 27 січня 2019 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці. Відео єпархіальної телестудії «Собор».
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери