Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Гребенюк Віктор
Віктор Гребенюк
Передача «Благо» 7 травня 2017 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 4-ї неділі після Пасхи (про зцілення розслабленного). Новели літредактора інформаційно-видавничого центру єпархії Віктора Гребенюка з нагоди Дня пам’яті та примирення (8 травня) «Кірхенштрассе» та «Смерть Юди», читають Володимир Клименко й автор.
Передача «Благо» 2 квітня 2017 року «Українське радіо» – про преподобну Марію Єгипетську. Віктор Гребенюк – про життя і подвиг св. Серафима Вирицького (3 квітня). Новела літредактора інформаційно-видавничого центру єпархії Віктора Гребенюка «Діло пророка» зі збірки «Тетрамерон», читає Василь Гриб. Олександр Биструшкін – про дієвість подвигу Великого посту.
Передача «Видноколо» 15 жовтня 2016 року Літредактор інформаційно-видавничого центру єпархії Віктор Гребенюк та Наталія Добжанська (члени Спілки християнських письменників України) в ефірі Волинського обласного радіо та Радіо «Луцьк» розповідають про Спілку і перший її альманах «Осоння», виданий Волинським осередком. Читають свої твори, вміщені в цьому виданні: Н. Добжанська – уривок з оповідки «Двері», В. Гребенюк – новелу «Вистрілити й не попасти». Ведуча Ольга Шарута.
Передача «Благо» 15 травня 2016 року Протоієрей Віктор Пушко – про відзначення 50-ліття перебування на Київській кафедрі Патірарха Київського і всієї Руси-України Філарета та 50-ліття з дня народження митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Інтерв’ю Патріарха Філарета про роль жінки «5 каналу». «Українське радіо» – про святителя Афанасія Великого, архієпископа Олександрійського (15 травня). Віктор Гребенюк, літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії, – про благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба (15 травня): читання глави «Борис та Святополк» з книги «Діяння небожителів» Брата Віктора (псевдонім В. Гребенюка).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери