Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 24 березня 2019 року Священик Назар Бабій, настоятель луцької парафії Великомученика Димитрія Солунського при обласній клінічній лікарні, – про євангельське читання неділі 2-ї Великого посту (про зцілення розслабленого). Мирослава Скрипка – про святителя Григорія Паламу, архієпископа Фесалонікійського.
Передача «Благо» 17 березня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про Торжество Православ’я та євангельське читання 1-ї неділі Великого посту. «Українське радіо» – про іконоборство та Сьомий вселенський собор.
Передача «Благо» 10 березня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі сиропусної, прощеної. Протоієрей Віктор Михалевич, настоятель парафії Апостолів Петра й Павла в с. Коршовець Луцького районного деканату – про значення посту.
Передача «Благо» 3 березня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Страшний суд. Протоієрей Олександр Шмуригін – про підготовку та практичні аспекти говіння в час Великого посту.
Передача «Благо» 24 лютого 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про блудного сина. Протоієрей Андрій Власенко – про святу гору Афон (2-га частина).
Передача «Благо» 17 лютого 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про митаря і фарисея. Протоієрей Андрій Власенко – про святу гору Афон (1-ша частина).
Передача «Благо» 10 лютого 2019 року «Українське радіо» – про преподобних Єфрема Сиріна та Ісаака Сиріна (10 лютого). Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання неділі про Закхея. Протоієрей Андрій Шиманович – про священномученика Ігнатія Богоносця (11 лютого).
Передача «Благо» 3 лютого 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 31-ї неділі після П’ятдесятниці (зцілення сліпого). «Українське радіо» – про монофелітство та преподобних Максима Сповідника та Максима Грека (3 лютого).
Передача «Благо» 27 січня 2019 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 30-ї неділі після П’ятдесятниці (про нерозумного багача). «Українське радіо» – про святителя Афанасія Великого (31 січня).
Передача «Благо» 20 січня 2019 року Мирослава Скрипка – про покаяння. Протоієрей Віктор Пушко – про Собор Предтечі і Христителя Господнього Йоана (20 січня) та мучениці Тетяни (25 січня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери