Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Благо, радіопередачі
Радіопередачі «Благо»
Передача «Благо» 2 вересня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 14-ї неділі після П’ятдесятниці (про покликаних на весілля). Протоієрей Андрій Власенко – про святині Йорданської долини та Мертвого моря.
Передача «Благо» 26 серпня 2018 року Клірик парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Василь Лозовицький – про євангельське читання 13-ї неділі після П’ятдесятниці (притча про злих виноградарів). Настоятель парафії Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату протоієрей Сергій Ледвовк про місцеву реліквію – чудотворний образ Пресвятої Богородиці. Протоієрей Андрій Власенко – про прочанство до святинь Волині.
Передача «Благо» 19 серпня 2018 року Голова інформаційно-видавничого центру єпархії протоієрей Віталій Собко, настоятель парафії Преображення Господнього в с. Зміїнець Луцького районного деканату протоієрей Володимир Лозинський, Володимир Клименко та Людмила Сергійчук – про Преображення Господнє.
Передача «Благо» 12 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про мученик Йоана Воїна (12 серпня). «Українське радіо» – про святих мучеників та сповідників. Протоієрей Андрій Власенко – про історію українського прочанства.
Передача «Благо» 5 серпня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко та Мирослава Скрипка – про Почаївську ікону Божої Матері (5 серпня).
Віктор Гребенюк. Новела «Голос духа» Хтось намагався догукатися до радянських солдатів із мечеті в афганському кишлаку. Не мулла, не муедзин і не простий селянин… Хто ж?..
Передача «Благо» 29 липня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 8-ї неділі після П’ятдесятниці (про ходіння Христа по воді). «Українське радіо» – про початок Християнства на Русi-Українi.
Передача «Благо» 22 липня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 7-ї неділі після П’ятдесятниці (про насичення хлібами). «Українське радіо» – про Рівноапостольного великого князя Володимира (28 липня).
Передача «Благо» 15 липня 2018 року Протоієрей Віктор Пушко – про євангельське читання 6-ї неділі після П’ятдесятниці (зцілення двох сліпих). Протоієрей Андрій Власенко – про благовістя святих апостолів.
Передача «Благо» 8 липня 2018 року Митрополит Луцький і Волинський Михаїл – про євангельське читання 5-ї неділі після П’ятдесятниці (про зцілення розслабленного). Протоієрей Андрій Власенко – про мандри апостолів. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про апостолів Петра і Павла.
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери