Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Аудіо Ротченков Андрій, священик
Священик Андрій Ротченков
Передача «Благо» 13 листопада 2016 року Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета «5 каналу» про пожертву Богові. Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії в Луцьку про совість – у єпархіальній передачі «Людина духовна» на державному телеканалі «Нова Волинь» (автор програми – протоієрей Микола Шутяк).
Передача «Благо» 11 вересня 2016 року Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії священик Андрій Ротченков – про Причастя, його необхідність та значення. Протоієрей Віктор Кайда – про Усікновення голови Йоана Предтечі. Протоієрей Віктор Пушко – про церковне новоліття, початок індикту (нового церковного року).
Передача «Благо» 4 вересня 2016 року Протоієрей Богдан Гринів – про євангельське читання неділі 11-ї після П’ятдесятниці (притча про двох боржників). Настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії протоієрей Андрій Ротченков – про мучеників Адріана й Наталію (8 вересня) та християнську сім’ю. Інтерв’ю Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета про марновірство та забобони «5 каналу».
Передача «Благо» 29 листопада 2015 року Протоієрей Андрій Ротченков, настоятель луцької парафії Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії, директор Центру християнського виховання дітей та молоді в Луцьку – про євангельське читання неділі 25-ї після П’ятдесятниці (притча про милосердного самарянина). Інтерв’ю митрополита Луцького і Волинського Михаїла для обласного державного радіо з нагоди річниці Євромайдану (передача «Видноколо»). Єпископ Володимир-Волинський Матфей – про апостола і єварнеліста Матфея (29 листопада). Володимир Клименко – про Введенння Пресвятої Богородиці у храм (4 грудня).
Архів аудіо
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери