Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна НовиниАНОНС: Проща до Холмського образа
Новини

АНОНС: Проща до Холмського образа

Акафіст до Пресвятої Богородиці перед Холмською чудотворною іконою у 2016 році. Світлина інформаційної служби єпархії. 21 вересня, у четвер, на Різдво Пресвятої Богородиці (народна назва торжества – Друга Пречиста), коли особливо вшановується Її чудотворний Холмський образ, відбудеться щорічне паломництво до Музею волинської ікони. Адже там зберігається оригінал цієї великої реліквії Русі-України.

О 12 год 30 хв, після Божественної Літургії, сюди попрямують два хресні ходи: від кафедрального собору Святої Трійці та храму Холмської ікони Богородиці (церква, що будується навпроти гімназії № 4). До музею організовано прибудуть також богомольці з Ковельських міського і районного, Луцького районного благочинь.

Просимо всіх православних християн, за змогою, долучитися до цієї прощі. Під час неї кожен зможе вшанувати Діву Марію перед найстарішим в Україні образом (ХІ ст.), попросити Її пресвятих молитов за вирішення клопотів і бід усіх нас і кожного зокрема.

Холмська ікона Богородиці відома численними чудотвореннями. Якщо хтось із вас, браття і сестри, зазнав якоїсь великої, чудесної милості від Господа Бога після молитви перед цією реліквією, можете засвідчити факт імовірного дива, звернувшись до інформаційно-видавничого центру єпархіального управління.

18 вересня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Паломництво
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери