Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Волинська православна богословська академія
Волинська православна богословська академія
15 березня 2021 р. Читання Невсипущого Псалтиря. Світлина з сайта vpba.edu.ua.
У ВПБА читають Невсипущий Псалтир У домовому храмі Волинської православної богословської академії розпочали читати Псалтир із молитвою за здоров’я та за упокій. Це богослужіння триватиме безперервно протягом Великого посту.
16 березня 2021 р.
12 березня 2021 р. Заговини. Світлини з сайта vpba.edu.ua.
ВПБА провела передпостову благодійну акцію Сирний (масляний) тиждень для колективу Волинської православної богословської академії став приводом для організації доброчинного заходу.
15 березня 2021 р.
АНОНС: Невсипущий Псалтир Протягом Великого посту в домовому храмі Всіх волинських святих Волинської православної богословської академії безперервно читатимуть Псалтир.
11 березня 2021 р.
ВПБА: акредитацію пройдено Волинська православна богословська академія пройшла акредитацію підготовки за освітньо-професійною програмою «Богослов’я». Про це йдеться на сайті vpba.edu.ua.
7 березня 2021 р.
ВПБА проводить конкурс Змагання на краще декламування творів Т. Г. Шевченка відбудеться 10 березня 2021 року о 16:00 в читальному залі бібліотеки Волинської православної богословської академії.
7 березня 2021 р.
9 лютого 2021 р. Виставка пам’яті воїна Леоніда Курдельчука. Світлини з сайта vpba.edu.ua
Виставка пам’яті воїна Леоніда Курдельчука З ініціативи військових капеланів у Волинській православній богословській академії провели захід, присвячений померлому бійцеві...
11 лютого 2021 р.
Волинський благовісник. Світлина з сайта vpba.edu.ua.
Що цікавого в дослідженнях сучасних богословів Вийшов друком 8-й «Волинський благовісник», щорічник Волинської православної богословської академії. Його представили на підсумковій за 2020 р. вченій раді.
8 січня 2021 р.
Світлина з сайта vpba.udu.ua
Підбили підсумки конкурсу «Духовні витоки Волині» Проректор Волинської православної богословської академії був членом журі обласного онлайн-конкурсу матеріалів про сакральні пам’ятки серед районних (міських) централізованих бібліотечних систем та публічних бібліотек ОТГ Волині...
21 грудня 2020 р.
У ВПБА створили братство «Милосердя» У Волинській православній богословській академії започатковано благодійну формацію...
14 грудня 2020 р.
ВПБА вшанувала пам'ять заслуженого лікаря Духовенство Волинської православної богословської академії взяло участь у відкритті меморіальної дошки засновникові й організатору ендокринної служби в Україні Володимирові Чоп'яку...
18 листопада 2020 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери