Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Волинська православна богословська академія
Волинська православна богословська академія
23 грудня 2019 р. Під час презентації книги «Святість людського життя». Світлина інормаційної служби єпархії.
ВПБА: відбулася презентація книги Працю «Святість людського життя» представили в актовому залі Волинської православної богословської академії, повідомив сайт vpba.edu.ua.
24 грудня 2019 р.
16 грудня 2019 р. Відкрита лекція «Новітній шлях Української Церкви до автокефалії» протоієрея Миколи Цапа, канцлера єпірхії і викладача Волинської православної богословської академії. Світлина інформаційної служби єпархії.
Канцлер єпархії про становлення ПЦУ У Волинській православній богословській академії обговорювали етапи розвитку Української православної церкви...
18 грудня 2019 р.
Протоієерей Микола Цап
АНОНС: Відкрита лекція канцлера єпархії 16 грудня відбудеться відкрита лекція «Новітній шлях української Церкви до автокефалії» протоієрея Миколи Цапа, канцлера єпархії, завідувача кафедри церковно-історичних та гуманітарних дисциплін Волинської православної богословської академії...
14 грудня 2019 р.
10 грудня 2019 р. Під час обговорення. Світлина з сайту Vpba.edu.ua.
У ВПБА обговорювали екологічні проблеми Зі студентами Волинської православної богословської академії зустрілися представник влади та науковець, повідомив сайт vpba.edu.ua.
13 грудня 2019 р.
6 грудня 2019 р. Педагоги грецької Ельса Калему та Наталія Левчук із ректором та проректором. Світлина з сайту Vpba.edu.ua.
У ВПБА вдосконалюють вивчення грецької Викладачі та студенти Волинської православної богословської академії тепер мають змогу ретельніше вивчати ще одну іноземну мову.
10 грудня 2019 р.
5 грудня 2019 р. Презентація книги у ВПБА. Світлина інформаційної служби єпархії.
У ВПБА презентували книгу про українсько-польські відносини У Волинській православній богословській академії відбулося представлення книги Людмили Стрільчук та Андрія Нінічука «Війна пам’яті та війни пам’ятників у сучасних українсько-польських відносинах».
5 грудня 2019 р.
АНОНС: Презентація книги ЛЛюдмила Стрільчук та Андрій Нінічук представлять свою книжку «Війна пам’яті та війни пам’ятників у сучасних українсько-польських відносинах»...
3 грудня 2019 р.
Світлини з «Фейсбук»-сторінки недільної школи.
Вихованці недільної школи створили унікальні ікони Учнів Центру християнського виховання дітей та молоді в Луцьку навчали писати технікою народного малярства на склі. Про це повідомлено на сторінці Центру у «Фейсбуці».
2 грудня 2019 р.
Протоієрей Василь Клочак. Світлина інформаційної служби єпархії
Представник Волинської єпархії – у синодальній комісії На черговому засіданні Священного синоду затверджено склад синодальної богословсько-літургічної комісії...
20 листопада 2019 р.
25 жовтня 2019 р. Освячення нової альтернативної школи «Портал». Світлина з сайта Vpba.edu.ua.
Владика Михаїл освятив приватну школу «Портал» Митрополит Луцький і Волинський відправив чин освячення приміщення, де навчатимуться дітки нової альтернативної школи «Портал».
27 жовтня 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери