Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Луцький міський деканат
Луцький міський деканат
8 листопада 2019 р. Вшанування жертв окупаційних режимів. Світлини з сайта pravda.volyn.ua.
Молитовно вшанували жертв окупаційних режимів Третій рік поспіль в обласному центрі відзначили день пам’яті українських жертв окупаційних режимів.
11 листопада 2019 р.
5 листопада 2019 р. В обласній лікарні. Світлина інформаційної служби єпархії.
Розпочалося щорічне паломництво в медичних закладах Перший молебень із акафістом перед іконою з частинкою мощей святителя і чудотворця Спиридона Тримифутського відправили в обласній клінічній лікарні.
5 листопада 2019 р.
28 жовтня 2019 р. На меморіалі
Відзначили 75-ліття визволення України від нацистських загарбників З нагоди ювілейної річниці на луцькому меморіалі «Вічна слава» відслужено панахиду за постраждалими від Другої світової війни...
28 жовтня 2019 р.
25 жовтня 2019 р. Освячення нової альтернативної школи «Портал». Світлина з сайта Vpba.edu.ua.
Владика Михаїл освятив приватну школу «Портал» Митрополит Луцький і Волинський відправив чин освячення приміщення, де навчатимуться дітки нової альтернативної школи «Портал».
27 жовтня 2019 р.
24 жовтня 2019 р. Міжнародна конференція «Волинська ікона: дослідження та реставрація». Світлини з сайту Vpba.edu.ua.
Священники взяли участь в іконознавчій конференції Протоієрей Владислав Фульмес і протоієрей Василь Лозовицький взяли участь у XXVI Міжнародній науковій конференції «Волинська ікона: дослідження та реставрація».
25 жовтня 2019 р.
13 жовтня 2019 р. Освячення церковної крамниці «Афілія». Світлини інформаційної служби єпархії.
Обитель відкрила крамницю «Аліфія» Церковний магазин жіночого монастиря Святителя Василія Великого розміщено за адресою просп. Волі, 2 (вхід із боку вул. Паркової).
17 жовтня 2019 р.
14 жовтня 2019 р. Пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру «Покрова у древньому Лучеську». Світлини з архіву протоієрея Михайла Онищука.
«Покрова у древньому Лучеську» – для недільних шкіл У день великого Богородичного свята Луцький міський деканат організував пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру.
15 жовтня 2019 р.
8 жовтня 2019 р. Під чс освячення приміщення «12 каналу». Світлини інформаційної служби єпархії.
Освятили приміщення «12 каналу» Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення приміщення місцевого телеканалу в обласному центрі.
9 жовтня 2019 р.
АНОНС: «Покрова у древньому Лучеську» 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Луцький міський деканат організовує пізнавально-виховний захід для вихованців і батьків недільних шкіл обласного центру...
7 жовтня 2019 р.
22 вересня 2019 р. Під час Богослужіння у храмі Святителя Феодосія Чернігівського у Луцьку. Світлини інформаційної служби єпархії.
Луцька парафія відзначила храмове свято та день сім’ї Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відвідав парафія Святителя Феодосія Чернігівського (вул. Володимирська, 70), що в обласному центрі.
23 вересня 2019 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери