Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна Новини Оголошення
Оголошення
Вознесіння Господнє
25 травня – Вознесіння Господнє З нагоди торжества у храмах єпархії пройдуть урочисті Богослужіння. Зокрема, у луцькому кафедральному соборі Божественна Літургія розпочнеться о 10.00.
22 травня 2017 р.
Інформаційно-видавничий центр єпархії запрошує дивитися й слухати церковні програми у ЗМІ.
АНОНС: Єпархіальні передачі ближчим часом Інформаційно-видавничий центр єпархії запрошує дивитися й слухати церковні програми у ЗМІ.
22 травня 2017 р.
АНОНС: Храмове свято і ювілей у Жидичині З нагоди престольного празника, а також 790-річчя заснування цього села Ківерецького деканату відбудуться Богослужіння та заходи.
19 травня 2017 р.
Перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая
22 травня – перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая З нагоди цього торжества у храмах єпархії пройдуть урочисті Богослужіння. Як повідомляє єпархіальний календар, престольні празники відзначають громади в селах Жидичин Ківерецького деканату, Колодежі, Скірче Горохівського, Городище-1, Городок Луцького районного та Журавичі Цуманського благочиння...
19 травня 2017 р.
Волинська православна богословська академія
АНОНС: У духовній школі проведуть міжнародну конференцію 18 травня у Волинській православній богословській академії – міжнародна науково-практична конференція «Державотворення і помісність Церкви: історичні процеси та сучасні реалії»
17 травня 2017 р.
Архів новин
Система Orphus
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери