Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Оголошення
Оголошення
Вхід Господній в Єрусалим
12 квітня – Вхід Господній в Єрусалим Це одне з великих, дванадесятих свят відзначають за тиждень до Пасхи.
8 квітня 2020 р.
Благовіщення Пресвятої Богородиці
7 квітня – Благовіщення Пресвятої Богородиці Це одне з дванадцяти великих свят. Цього дня урочисті богослужіння відбудуться у всіх храмах єпархії, а в п’яти з них відправи будуть особливими – у зв’язку з престольним празником.
3 квітня 2020 р.
Духовна абетка
АНОНС: Телепередача «Духовна абетка» – про Церкву і коронавірус У 23-му випуску щотижневої програми говоритиме протоієрей Віталій Собко, голова інформаційно-видавничого центру єпархії, клірик кафедрального собору Святої Трійці.
3 квітня 2020 р.
Мучениця Світлана самарянка
2 квітня – мучениці Світлани самарянки та її синів Віктора і Йосії Цього дня особливо вшановуємо святу Світлану (Фотинію), парафія в Ковелі має престольний празник.
1 квітня 2020 р.
Духовна абетка
АНОНС: Телепередача «Духовна абетка» – про духовне зростання У 22-му випуску щотижневої програми говоритиме архімандрит Константин (Марченко), намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря у Жидичині Ківерецького деканату.
27 березня 2020 р.
АНОНС: Телепередача «Духовна абетка» – про молитву У 20-му випуску щотижневої програми говоритиме протоієрей Петро Стеблина, настоятель парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку...
12 березня 2020 р.
Великопостові поминальні суботи Суботи другого, третього і четвертого тижнів Великого посту (14, 21, 28 березня) – поминальні.
9 березня 2020 р.
АНОНС: Телепередача «Духовна абетка» – про іконошанування У 19-му випуску щотижневої програми говоритиме протоієрей Олександр Вронський, настоятель парафії Преподобного Йова Почаївського в Луцьку...
5 березня 2020 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери