Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Єпархія
Єпархія
23-24 лютого 2019 р. Під час з'їзду православної молоді. Світлини з сайту pomisna.info.
Волиняни – на з’їзді православної молоді Духовенство та юні парафіяни взяли участь у Всеукраїнському з'їзді в Київській православній богословській академії.
27 лютого 2019 р.
Антимінс, який видано у 2017 р. на одну з волинських парафій. Світлина інформаційної служби єпархії.
Що Московський Патріархат приховує від своїх парафіян в Україні? Днями Управління Волинської єпархії ПЦУ виявило ще один доказ для тих наших краян, які досі залишаються в МП. Доказ, що їх обдурюють.
12 лютого 2019 р.
Світлина з FB-сторінки події
АНОНС: Владика Михаїл розповість про Томос 15 лютого о 18.00 відбудеться зустріч молоді з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом. Захід проходитиме в Молодіжному центрі Волині (Луцьк, вул. Градний узвіз, 5).
12 лютого 2019 р.
Ще вісім парафій увійшли в Православну Церкву України Управління Волинської єпархії повідомило, скільки релігійних громад, що вийшли з Московського Патріархату, прийнято до ПЦУ за тиждень.
31 січня 2019 р.
На Волині громади МП активніше долучаються до ПЦУ З отриманням Томосу щораз більше приходів Московського Патріархату бажають возз’єднатися в Православній Церкві України...
15 січня 2019 р.
Патріарший і синодальний Томос надання автокефального церковного устрою Православній Церкві України
АНОНС: Президент України і Томос – у Луцьку 15 січня об 11.30 у кафедральному соборі Святої Трійці відбудеться молитва за Україну, в якій братиме участь Президент України Петро Порошенко.
14 січня 2019 р.
Січневе число «Волинських єпархіальних відомостей»
Перший у ПЦУ номер єпархіальної газети Вийшло друком січневе число «Волинських єпархіальних відомостей», уже як часопису Православної Церкви України.
11 січня 2019 р.
Собор Пресвятої Богородиці
Церковний календар: що відзначаємо 8 січня Цього дня – Собор Пресвятої Богородиці, храмовий празник двох парафій нашої єпархії та інші церковні дати.
7 січня 2019 р.
19 грудня 2018 р. Запалення ялинки на Театральному майдані у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії.
Що цікавого відбулося в єпархії на Миколая До дня особливого вшанування святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця, в нашому краї відбулись урочисті Богослужіння та заходи.
21 грудня 2018 р.
15 грудня 2018 р. Капелани під час Об'єднавчого Собору. Світлина з архіву протоієрея Андрія Мовчанюка.
Як єпархія вболівала за Об’єднавчий Собор У той час як делегати Об’єднавчого Собору проводили засідання в Софії Київській, численні священики й миряни молитовно підтримували їх поруч, на Софійській площі.
21 грудня 2018 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери