Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Управління єпархії
Управління єпархії
Прощі у січні Єпархіальний паломницький центр «Україна» повідомив про заплановані поїздки до різних святинь ближчим часом...
22 грудня 2021 р.
23 серпня 2021 р. Вручення нагороди. Світлини інформаційної служби єпархії.
Віталію Клімчукові – 60 Митрополит Луцький і Волинський Михаїл привітав із ювілеєм головного редактора газети «Волинські єпархіальні відомості».
25 серпня 2021 р.
12 січня 2021 р. Оркестр Луцького прикордонного загону колядує в управлінні єпархії. Світлина інформаційної служби єпархії
Оркестри колядників – у владики Військовослужбовці волинських підрозділів колядували для митрополита Луцького і Волинського Михаїла та працівників консисторії...
12 січня 2021 р.
Відновлює роботу паломницький центр «Україна» У зв’язку з послабленням карантину, з 5 червня цей підрозділ Управління єпархії знову організовує прощі...
4 червня 2020 р.
27 квітня 2020 р. Дезинфекція консисторії. Світлина інформаційної служби єпархії.
Із 28 квітня Управління єпархії змінює розпорядок роботи Духовна консисторія частково відновлює нормальну працю після запровадження коронавірусного карантину.
27 квітня 2020 р.
30 грудня 2020 р. Під час засіданння синодальної комісії. Світлини з сайта pomisna.info.
Канцлер єпархії – на першому засідання синодальної комісії Секретар єпархіального управління протоієрей Микола Цап взяв участь у роботі синодальної комісії з питань канонізації святих.
3 січня 2020 р.
Наслідки землетрусу в Албанії
Керуючий єпархією закликав допомогти албанцям У зв’язку з землетрусами, які сталися в Албанії, митрополит Луцький і Волинський Михаїл просить усіх небайдужих підтримати постраждалих.
28 листопада 2019 р.
Передача «Духовна абетка»
АНОНС: Нова православна телепередача 2 листопада розпочинається спільний проєкт єпархіальної телестудії «Собор» і «12 каналу» – передача «Духовна абетка».
25 жовтня 2019 р.
Засуджений настоятель із Рованець – не протоієрей Сергій Коць Інтернет-видання volynpost.com повідомило про рішення суду щодо священика, який побив двох жінок. При цьому в новині не зазначено його імені.
14 березня 2019 р.
Волинський обласний форум сім’ї 14 вересня 2018 р.
АНОНС: Волинський обласний форум сім’ї 14 вересня в Палаці культури Луцька відбудеться Волинський обласний форум сім’ї для об’єднання зусиль у захисті християнських, українських сімейних цінностей.
3 вересня 2018 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери