Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Михалевич Віктор, протоієрей
Протоієрей Віктор Михалевич
3 грудня 2018 р. Чин заснування храму Введення Пресвятої Богородиці та поставлення хреста у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії
Освячено хрест, де будуватимуть Дитячу церкву Митрополит Луцький і Волинський Михаїл звершив чин заснування храму та поставлення хреста в 40-Ж мікрорайоні обласного центру.
4 грудня 2018 р.
АНОНС: Освята хреста під будівництво дитячої церкви в Луцьку 3 грудня, в понеділок, о 13.00 митрополит Луцький і Волинський Михаїл звершить чин заснування храму та поставлення хреста в обласному центрі.
1 грудня 2018 р.
Протоієрей Віктор Михалевич. Світлина з сайта pershyj.com
Душпастир проповідує в соціальних мережах Протоієрей Віктор Михалевич розповів каналові соціальних новин «Перший», що Слово Боже можна проповідувати не тільки у храмах, але й усіма засобами сучасного зв’язку...
12 жовтня 2018 р.
Ми допомагатимемо творити сім'ю – настоятель дитячого храму Протоієрей Віктор Михалевич, який очолюватиме так звану дитячу церкву в Луцьку, на вул. Конякіна, поділився планами з інтернет-виданням Volyn24.com.
27 липня 2018 р.
Духовенство долучилося до дня університету Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив молебень з нагоди дня Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки.
22 травня 2017 р.
17 листопада 2016 р. В луцькому кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії
У луцькому соборі провели молитву за студентів Із нагоди Міжнародного дня студентів 17 листопада в кафедральному соборі Святої Трійці відправили подячний молебень за вихованців волинських навчальних закладів...
17 листопада 2016 р.
Відзначення дня університету розпочали з молитви З нагоди 76-ї річниці Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки відбувся подячний молебень у луцькому кафедральному соборі Святої Трійці.
22 травня 2016 р.
Протоієрей Віктор Михалевич у єпархіальній передачі «Людина духовна». Кадр із відео державного телеканалу «Нова Волинь».
Можемо стати успішними, будучи християнами, стверджує священик Про релігійні основи успішності у черговій єпархіальній передачі «Людина духовна» в ефірі державного телеканалу «Нова Волинь» розповів протоієрей Віктор Михалевич, капелан СНУ ім. Лесі Українки, настоятель храму Апостолів Петра і Павла с. Коршовець Луцького районного деканату.
25 лютого 2016 р.
Луцький священик навчатиме, як бути успішним по-біблійному 23 лютого в Центрі відкритої освіти «Оупен» (Луцьк, просп. Волі, 8/5) розпочнуть роботу чергові «Духовні студії зі священиком»...
14 лютого 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери