Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
2 липня 2020 р. Інавгураційна промова митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Світлина інформаційної служби єпархії.
Очільник єпархії отримав найвищу відзнаку «політехніки» Відбулася інавгурація митрополита Михаїла як почесного доктора (Doctor Honoris Causa) Луцького національного технічного університету.
2 липня 2020 р.
28 червня 2020 р. Під час проповіді. Світлина інформаційної служби єпархії.
Проповідь архієрея: у житті повинна панувати любов Про християнські цінності говорив митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час казання на завершення недільної Божественної літургії у кафедральному соборі Святої Трійці.
28 червня 2020 р.
15 червня 2020 р. Троянди біля кафедрального собору Святої Трійці у Луцьку.
Біля луцького собору буяє тисяча троянд (оновлено) На території кафедрального собору Святої Трійці розцвів розарій.
16 червня 2020 р.
8 червня 2020 р. Престольне свято. Світлина інформаційної служби єпархії.
Престольне свято кафедрального собору Святої Трійці Божественну літургію з нагоди празника головного храму єпархії очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
8 червня 2020 р.
7 червня 2020 р. В кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії
Слово архієрея: приймайте благодать Святого Духа У День Святої Трійці, П’ятдесятниці, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, завершуючи Божественну літургію в кафедральному Троїцькому соборі, звернувся до вірних із проповіддю...
7 червня 2020 р.
5 червня 2020 р. Після молбеню. Світлина інформаційної служби єпархії.
У соборі молилися за журналістів (оновлено) Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Богослужіння до Дня журналіста – заупокійну літію по спочилих і молебень за здоров’я живих представників цієї професії.
5 червня 2020 р.
АНОНС: Молитва до Дня журналіста 5 червня, у п'ятницю, митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолить богослужіння в кафедральному соборі Святої Трійці з нагоди професійного свята новинарів.
2 червня 2020 р.
31 травня 2020 р. Під час проповіді. Світлина інформаційної служби єпархії.
Проповідь архієрея: з великою вірою йдемо вперед Про присутність Господа у нашому житті говорив митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді на завершення Божественної літургії в кафедральному соборі Святої Трійці у неділю 7-му після Пасхи...
31 травня 2020 р.
17 травня 2020 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор».
Проповідь архієрея: Господь хоче, щоб ми дали свій плід Про земне життя говорив митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час казання на завершення Божественної літургії в кафедральному соборі Святої Трійці...
18 травня 2020 р.
10 травня 2020 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Кадр із відео єпархіальної телестудії «Собор».
Свято матері: одного дня Церква нагадує, а пам’ятати треба завжди Привітавши жінок із Днем матері, митрополит Луцький і Волинський Михаїл наголосив, що шанувати жінок потрібно завжди, а не лише сьогодні...
11 травня 2020 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери