Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Луцьку завершилося паломництво в медичних закладах
Новини

У Луцьку завершилося паломництво в медичних закладах

Протягом двох тижнів у лікувальних установах обласного центру служили молебні з акафістами перед іконою великомучениці Варвари із частинкою мощей.

Як повідомляла інформаційна служба єпархії, цей образ привезено до Луцька з Феодосіївського монастиря, що в Києві, єпархіальною капеланською службою. За час перебування цієї реліквії в Україні по молитвах перед нею сталося багато чудес, зокрема зцілень від різних захворювань.

Розпочали прощу в храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона обласної клінічної лікарні. Віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний разом із іншими священиками медичних закладів відправили молебень із акафістом.

Далі служили: у Луцькому клінічному пологовому будинку; станції швидкої медичної допомоги та Волинській обласній дитячій лікарні; госпіталі ІВВ; поліклініці № 3; міській лікарні; поліклініці № 2; поліклініці № 1, обласній психіатричній лікарні № 1 (с. Липини); Волинському тубдиспансері; Волинському онкодиспансері та хосписі; військовому госпіталі, інфекційній лікарні; Волинській обласній клінічній лікарні № 2 (с. Боголюби).

Душпастир розповів, що мощі святої Варвари постійно перебувають у столиці, в кафедральному соборі Рівноапостольного князя Володимира (раніше – у Михайлівському Золотоверхому чоловічому монастирі, до зруйнування його більшовиками). Також панотець зазначив, що з великомучениці, яку називають ще невістою Христовою, маємо брати приклад. Слід пам’ятати про віру, без якої ніколи не вдається одужати повністю. Тому й організували цю прощу, аби духовно зміцнити всіх. Адже Господь лікує руками медиків.

Цьогоріч паломництво в медзакладах проведено вшосте. Минулого року служили акафіст перед іконою Пресвятої Богородиці «Всецариця».

21 листопада 2018 р.
Інші новини за рубриками: Капеланська служба єпархії
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери