Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВідійшов до Господа протоієрей Сергій Медвєдєв
Новини

Відійшов до Господа протоієрей Сергій Медвєдєв

Протоієрей Сергій Медвєдєв. Світлина інформаційної служби єпархії

37-річний настоятель парафії Апостола Андрія Первозваного Луцького міського деканату раптово помер учора, 21 серпня.

Прощання з новоспочилим розпочнеться сьогодні, 22 серпня з 15 год, в цьому храмі. Це вул. Прилуцька, 4-А с. Рованці, фактично – територія обласного центру: поворот із вул. Окружної (колишньої Боженка), біля автозаправної станції «ANP», між ринком і підшипниковим заводом.

О 18.00 митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолить відправу панахиди. 23 серпня там же о 9 год розпочнеться Божественна літургія, потому відбудеться чин похорону.

Сергій Медвєдєв народився 25 липня 1982 р. в с. Карпилівка на Ківереччині. По закінченні Луцької ЗОШ № 23 у 2000 р. вступив до Волинської духовної семінарії УПЦ Київського патріархату. Одружившись, прийняв сан диякона у грудні 2002 р. через рукоположення митрополита Луцького і Волинського Якова (Панчука), служив у храмі Святителя Феодосія Чернігівського, що в обласному центрі. Ієрейська хіротонія відбулася 1 червня 2003 року, її звершив теж владика Яків.

Отець Сергій багато літ служив у кафедральному соборі Святої Трійці: кліриком нижнього храму був із 23 січня 2007 р.

Певний час душпастир опікувався обласною лікарнею «Хоспіс». У його особовій справі зберігається лист-відгук головного лікаря В. Бачинського митрополитові Луцькому і Волинському Михаїлові. 19 березня 2013 р. він пише так: «Минуло лише кілька місяців, як прийшов у нашу лікарню для служіння о. Сергій Медвєдєв, а зміни наступили значні. Пожвавилась робота з хворими, працівниками, регулярними стали недільні богослужіння... Хворі, які страждають невиліковними хворобами, з нетерпінням чекають кожної зустрічі із священиком, який досить швидко завоював авторитет як у хворих, так і в медичного персоналу».

У 2016–2018 рр. працював директором Центру християнського виховання дітей та молоді нашої єпархії. Очоливши в 2011 р. Свято-Андріївську парафію, займався спорудженням храму, який освячено 11 грудня 2017 року.

Владика Михаїл, духовна консисторія висловлюють глибоке співчуття сім’ї, ближнім небіжчика, його парафіянам та вихованцям і просять долучитися до молитов за упокоєння раба Божого Сергія.

22 серпня 2019 р.
Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Протоієрей Сергій Медвєдєв
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери