Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Мар’їнці бійці отримали нагороди від Патріарха Філарета
Новини

У Мар’їнці бійці отримали нагороди від Патріарха Філарета

4 квітня 2016 р. Капелан 1-го механізованого батальйону 14-ї ОМБр протоієрей Ігор Бігун, клірик собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському, вручає медалі «За жертовність та любов до України» від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета двадцятьом бійцям, які захищають місто Мар’їнку Донецької області. Світлини з архіву священика. Капелан 1-го механізованого батальйону 14-ї ОМБр протоієрей Ігор Бігун, клірик собору Різдва Христового у Володимирі-Волинському, вручив медалі «За жертовність та любов до України» від Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета двадцятьом бійцям, які захищають місто Мар’їнку Донецької області.

У слові душпастир наголосив, що це заслужені нагороди, адже хлопці, не шкодуючи свого життя, боронять нашу державу і народ. За такі звитяжні подвиги Українська Церква й відзначила мужніх воїнів: солдатів, прапорщиків, офіцерів, сказав о. Ігор.

Серед нагороджених – командир 14-ї окремої механізованої бригади полковник Олександр Жакун та мар’їнський волонтер Ірина Шпірна, яка упродовж двох років війни разом з однодумцями допомагає українським військовим на передовій.

7 квітня 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Володимирський міський деканат, Капеланська служба єпархії, Почесний Патріарх Філарет
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери