Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика Михаїл: як говорити до Бога так, аби Він почув нас?
Новини

Владика Михаїл: як говорити до Бога так, аби Він почув нас?

17 квітня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії Часто люди запитують: як молитися, щоб Господь почув? Адже не раз здається, що Всевишній не чує наших прохань, бо нічого в житті не змінюється після молитов. Тож митрополит Луцький і Волинський виголосив проповідь на Відправі в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці, узявши за приклад Марію Єгипетську, пам’ять якої відзначалась того дня.

Вона була великою грішницею, блудницею, але настільки порвала з попереднім життям, що стала святою. Так може порвати зі своїми залежностями й тепер кожен п’яниця чи наркоман, каже владика. Кожен із нас повинен більше зосереджуватись при молитві, бо наша увага часто розсіюється. Маємо настільки зосередитися на розмові з Творцем, що будемо «лицем до лиця стояти до Бога. Думкою до думки. Устами до уст». Господь чує нас завжди, але саме таку молитву Він не тільки почує, а й відгукнеться на наші прохання. З Ним належить говорити, каючись у своїх провинах.

Тож до Сповіді у Великий піст не варто іти просто «для галочки», треба приготуватись до неї так, щоби розмовляти зі Всевишнім чистим, сокрушенним серцем, яке Він любить і до якого прислухається, наголошує високопреосвященний.

18 квітня 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери