Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниКерманич єпархії відзначив день ангела у Рожищі
Новини

Керманич єпархії відзначив день ангела у Рожищі

13 жовтня 2021 р. Божественна літургія у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Рожищі з нагоди Дня Тезоіменинства митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Світлини інформаційної служби єпархії.

13 жовтня, в день пам’яті святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Русі, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Рожищі відправили Божественну літургію з нагоди дня ангела митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Із високопреосвященним молилися: архієпископ Житомирський і Поліський Володимир (Шлапак), канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, рожищенський благочинний та настоятель парафії протоієрей Василь Шняк, інші декани, миряни.

На завершення відправи о. Микола від імені духовенства й вірних виголосив вітальний адрес. Владика подякував за теплі слова та можливість разом помолитися в цей непростий для суспільства час.

Святитель Михаїл, який є небесним покровителем керуючого нашої єпархії, був першим Предстоятелем Православної церкви від Володимирового хрещення Київської Русі. Існує переказ, що в 988 році з Царгорода князь Володимир повернувся із цим Божим угодником.

13 жовтня 2021 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери