Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЦерква має долучитися до видворення РФ із Радбезу ООН
Новини

Церква має долучитися до видворення РФ із Радбезу ООН

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл закликає духовенство й вірян Православної церкви України ставити свої підписи під петицією про позбавлення Московії права перебувати в Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй.

Як відомо, серед засновників ООН був СРСР. Він як ядерна держава став членом Ради Безпеки з правом вето. Але після розпаду СРСР московити не подали в установленому порядку документів про те, що вони є правонаступниками Радянського Союзу. Тому Постійне представництво України в ООН заявляє, що перебування агресора у цій організації – нелегітимне. Тим більше протиправним є його знаходження в Радбезі ООН: країна-терорист зловживає правом вето.

Керуючий єпархією наголошує: «у цьому сенсі ООН втрачає свою функціональність, бо можна накласти вето і нічого не вирішиш. Аргументація наша така: не може агресор мати право вето, інакше тоді спотворюються демократичні засади».

Міністерство закордонних справ України розповсюдило Заяву щодо нелегітимності перебування РФ в Раді Безпеки ООН та Організації Об’єднаних Націй у цілому. Однак ООН досі загалом не позбулася страху перед Московією, тож підтримки української ініціативи в ній ще замало.

Тому започатковано широкомасштабну інформаційну кампанію «Геть Росію із ООН!» #unrussiaUN. На сайті www.kickrussiaout.info є доказова база та інші матеріали, а на онлайн-платформі change.org розміщено відповідну петицію. Її підписало вже більше 250 тисяч осіб.

Отже, владика Михаїл закликає всіх православних віруючих ставити підписи за вищезазначеним посиланням.

11 січня 2023 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери