Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Луцьку відбувся доброчинний концерт «Оранти» на допомогу ЗСУ
Новини

У Луцьку відбувся доброчинний концерт «Оранти» на допомогу ЗСУ

Благодійний концерт духовної музики «Попри війну. Віра. Надія. Весна» у виконанні архієрейського хору кафедрального собору Святої Трійці.

На подвір’ї цього храму (вул. Градний Узвіз, 3) під керівництвом регента заслуженого діяча мистецтв України Василя Мойсіюка прозвучали твори Максима Березовського, Дмитра Бортнянського, Михайла Вербицького, Артема Веделя, Миколи Леонтовича, Анатолія Авдієвського, Ганни Гаврилець та Ріхарда Дюбри. До речі, з творами цього латвійського композитора слухачі вже мали можливість ознайомитися торік. Молитву «Отче наш» автор написав задля духовної підтримки нашого народу.

Мистецьке дійство (режисер – Руслана Порицька) супроводжував театр «Гармидер» та його студія «Догори дриґом». Звучали вірші члена Національної спілки письменників України Ольги Ольхової у виконанні акторів.

Свято завершилося спільним виконанням духовного гімну «Боже великий, єдиний» М. Лисенка.

У заході взяв участь митрополит Луцький і Волинський Михаїл. У вітальному слові високопреосвященний подякував учасникам та зазначив, що сьогодні «відбувся культурний весняний контрнаступ».

«Попри війну, мистецтво підтримує, очищає і надихає. Попри війну, ми продовжуємо жити», – йдеться на сторінці «Оранти» у фейсбуці. Усі зібрані кошти (24 412 грн) передано у волонтерський штаб «Ангар» для придбання авто Збройним силам України.

13 травня 2023 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери