Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниАрхієрей підтримав волинян, які сумують за померлими
Новини

Архієрей підтримав волинян, які сумують за померлими

5 листопада 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у Димитрівську поминальну суботу в кафедральному соборі Святої Трійці. Світлини інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у Димитрівську поминальну суботу висловив співчуття «усім, хто прийшов до храму пом’янути своїх рідних, близьких, знайомих, які є в пам’яті нашій і на серці нашому».

Владика нагадав, що ми поминаємо спочилих, оскільки бажаємо «милосердя Божого їм на Страшному суді Христовім». Але найбільше згадуємо, бо любимо й бажаємо їм стояти сміливо перед Богом, мати достойну відплату за праведне християнське життя.

Тому сьогодні Церква встановлює прохання: «З духами спочилих праведників пом’яни, Господи, душі рабів Твоїх», аби мати більше надії і віри, що вони прожили життя, достойне Царства Небесного. Адже наша молитва за їх упокій – «це ще одне прохання і ще один стук до милосердя Божого, щоб їм там було добре», – підкреслив високопреосвященний.

5 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери