Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПрестольний празник у луцькому монастирі
Новини

Престольний празник у луцькому монастирі

З нагоди храмового торжества домової церкви Великомучениці Катерини жіночого Василівського монастиря (просп. Волі, 2, за кафедральним собором Святої Трійці) митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Богослужіння.

У проповіді владика згадав двох великомучениць – Катерину і Варвару. Маючи кожна свої життєві шляхи та шляхи до Ісуса Христа, вони мале те, що їх об’єднує, – чистоту. Не тільки тілесну, але й духовну. Сьогодні, на жаль, унаслідок нашої свободи та розбещеності дещо змінилися поняття чистоти і цнотливості. Часто ці поняття втрачають значення у сучасному суспільстві. З’являється духовна бактерія, яка породжує фізичні хвороби. Адже «не від хвороб тіла хворіє душа, а від хвороб душі хворіє тіло», – зауважив високопреосвященний. Тому він закликав усіх зберігати свою чистоту, як духовну, так і фізичну. Адже якщо у суспільстві поселиться духовна бактерія, то й фізично ми всі вимремо.

Разом з архієреєм молилися декан монастирів єпархії архімандрит Константин (Марченко), намісники волинських обителей, інше духовенство, намісниця монастиря ігуменя Анастасія (Заруденець) з іншими черницями, численні миряни.

8 грудня 2016 р. Інші новини за рубриками: Деканат монастирів, Ігуменя Анастасія (Заруденець), Архімандрит Константин (Марченко), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери