Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна НовиниДушпастирі відвідали виставку «Небесне воїнство»
Новини

Душпастирі відвідали виставку «Небесне воїнство»

15 травня 2017 р. На відкритті виставки «Небесне воїнство» в Музеї волинської ікони. Світлина з сайта Vpba.org Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап та завідувач кафедри практичних дисциплін Волинської православної богословської академії священик Ярослав Черенюк із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяли участь у відкритті виставки в Музеї волинської ікони. Про це повідомив сайт Vpba.org.

В експозиції представлено ікони, створені в нашому краї у XVII–XIX ст., що зображають святих воїнів, із колекцій Луцького краєзнавчого музею та Державного історико-культурного заповідника м. Острога.

Отець Микола, благословивши вернісаж, зазначив: «Сьогоднішня виставка, я впевнений, має велике значення тому, що вона свідчить про нашу давню спадщину». Душпастир звернув увагу, що серед угодників є люди різних суспільних верств. На цих сакральних творах бачимо тих, «які в земному житті займали високі становища в армії».

17 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Мистецтво, Волинська православна богословська академія, Протоієрей Микола Цап, Священик Ярослав Черенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери