Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМихаїл (Зінкевич), митрополитПроповідь архієрея: не втрачайте віру
Новини

Проповідь архієрея: не втрачайте віру

15 березня 2020 р. Під час проповді. Світлина інформаційної служби єпархії.

У 2-гу неділю Великого посту митрополит Луцький і Волинський Михаїл говорив про роль віри в житті людини під час проповіді на завершення Богослужіння у кафедральному соборі Святої Трійці.

У зв’язку із породженням паніки щодо коронавірусу владика Михаїл нагадав слова із Євангелія: «...і якщо смертоносне щось вип’ють, не пошкодить їм» (Мк. 16:18). Пояснюючи ці слова, архієрей зазначив, що не варто на час карантину забувати про віру. Потрібно ходити до храму, сповідатися та причащатися, і тоді Господь захистить ваше чисте серце від усіх негараздів.

Але в сучасному світі ми часто забуваємо про свої духовні потреби. Й замість того, аби прокинувшись, подякувати Богу за те, що благословив прожити ще один день, ми відразу вмикаємо Інтернет, стверджує архіпастир. Саме сучасні засоби масової інформації «допомагають» сіяти паніку, переконаний керуючий єпархією.

Тому на завершення владика Михаїл закликав менше заглядати в Інтернет, молитися й ходити до храму, а також дотримуватися елементарних правил гігієни.

15 березня 2020 р.
Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери