Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПістУ ВПБА почали читати Невсипущий Псалтир
Новини

У ВПБА почали читати Невсипущий Псалтир

Студенти Волинської православної богословської академії розпочали читання Невсипущого Псалтиря з поминанням за здоров’я і за упокій щодня протягом Великого посту.

Записки з іменами можна подавати й надалі. Їх приймають у духовному виші (Луцьк, Градний узвіз, 5) на другому поверсі від 10.00 до 16.00 в будні, у вихідні та святкові дні – на подвір’ї кафедрального собору Святої Трійці.

Особливістю такого читання є те, що подані імена будуть поминатися по декілька разів на день протягом 40 діб. Разом із вихованцями ВПБА може помолитися кожен мирянин і вдень, і вночі, відвідавши академічний храм.

Засновником традиції вважають преподобного Олександра Константинопольського, який був настоятелем обителі «невсипущих» неподалік річки Євфрат. Святий установив у монастирі безперервну молитву. Три роки молився праведник, аби Всевишній відкрив йому Свою волю. Отримавши одкровення, він запровадив такий порядок: усіх ченців було розділено на 24 молитовні варти, змінюючись щогодини, день і ніч вони співали на два лики псалми Давидові, перериваючись лише на богослужіння.

7 березня 2022 р.
Інші новини за рубриками: Піст, Волинська православна богословська академія
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери